GARO PAYLAN HABERLERİ

Garo Paylan haber, Garo Paylan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Garo Paylan - 30.03.2019
44 Milletvekilinin Dokunulmazlık Dosyası TBMM'de
Yasama dokunulmazlıklarının kaldırılması amacıyla TBMM Başkanlığı'na sunulan fezlekeler, TBMM Adalet ve Anayasa Karma Komisyonu'na sevk edildi. Yeni gelen dosyalar arasında CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, HDP Eş Genel Başkanları Buldan ve Temelli'nin yanı sıra, HDP'den 37, CHP'den 2, AK Parti'den 1, TİP'ten 1 milletvekili yer aldı. Haklarında fezleke hazırlanan milletvekilleri şöyle: HDP'den Şanlıurfa Milletvekili Ömer Öcalan, Şırnak Milletvekili Hüseyin Kaçmaz, Batman Milletvekili Mehmet Ruştu Tiryaki, Diyarbakır Milletvekili Musa Farisoğulları, Van Milletvekili Murat Sarısaç, Muş Milletvekili Mensur Işık, Gaziantep Milletvekili Mahmut Toğrul, Şırnak Milletvekili Nuran İmir, Van Milletvekili Tayip Temel, Mardin Milletvekili Tuma Çelik, Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel, Ağrı Milletvekili Abdullah Koç, Ağrı Milletvekili Berdan Öztürk, Batman Milletvekili Ayşe Acar Başaran, Hakkari Milletvekili Sait Dede, Muş Milletvekili Şevin Coşkun, Şanlıurfa Milletvekili Ayşe Sürücü, Diyarbakır Milletvekili Remziye Tosun, Batman Milletvekili Feleknas Uca, Diyarbakır Milletvekili İmam Taşçıer, Diyarbakır Milletvekili Dersim Dağ, Siirt Milletvekili Meral Danış Beştaş, Mardin Milletvekili Pero Dundar, Bingöl Milletvekili Erdal Aydemir, Antalya Milletvekili Kemal Bülbül, Muş Milletvekili Gülüstan Kılıç Koçyiğit, Diyarbakır Milletvekili Salihe Aydeniz, Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, Batman Milletvekili Necdet İpekyüz, İzmir Milletvekili Serpil Kemalbay Pekgözegü, Diyarbakır Milletvekili Adnan Selçuk Mızraklı, Van Milletvekili Bedia Özgökçe Ertan, Mardin Milletvekili Ebrü Günay, İstanbul Milletvekili Hüda Kaya, Mersin Milletvekili Fatma Kurtulan, Ağrı Milletvekili Dirayet Dilan Taşdemir, Şanlıurfa Milletvekili Nusrettin Maçin, AK Parti İstanbul Milletvekili Hulusi Şentürk, CHP İzmir milletvekilleri Murat Bakan ve Kamil Okyay Sındır, TİP Hatay Milletvekili Barış Atay Mengüllüoğlu.
Garo Paylan - 21.02.2019
Ekonomide Düzenlemeler İçeren Kanun Teklifi Genel Kurulda
HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, esnafın siftah yapmadan dükkan kapattığını öne sürerek, "Sokağa çıktığımızda esnaf, 'Geçen yıl yaptığım işin yarısını yapamıyorum, çeklerimiz dönüyor.
Garo Paylan - 20.02.2019
Yargı Alanında Düzenlemeler İçeren Teklif
TBMM Genel Kurulundaki yargı alanıyla ilgili düzenlemeler içeren kanun teklifinin görüşmelerinde, HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan ile MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül arasında Gezi Parkı olaylarına ilişkin tartışma yaşandı.
Garo Paylan - 20.02.2019
Hdp Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan Açıklaması
HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, "Üretim yoksa, ekonominin çarkları işlemiyorsa istiyorsanız patronların sırtına masaj yapın yine işçi almazlar.
Garo Paylan - 19.02.2019
Ekonomide Düzenlemeler de İçeren Torba Teklif Plan ve Bütçe Komisyonunda
HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan da usul tartışması açılmasını istedi.
Garo Paylan - 13.02.2019
Sebze ve Meyve Fiyatları
HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, "Uygulanan yanlış tarım politikaları, plansızlık ve kırsalın boşaltılması sebze ve meyve fiyatların artmasına neden oldu.
Garo Paylan - 12.02.2019
TBMM Genel Kurulu
HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, bunun bir kaza ya da afet değil cinayet olduğunu öne sürdü.
Garo Paylan - 17.01.2019
TBMM Genel Kurulu
HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan'ın "Hristiyan'da da bulunmaz.
Garo Paylan - 16.01.2019
TBMM Genel Kurulu
HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, vergi cenneti ülkelerin tamamında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının olduğunu öne sürdü.
Garo Paylan - 16.01.2019
ABD Başkanı'nın Tehdidini Kınıyorum"
HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, "ABD Başkanı'nın tehdidini kınıyorum.
Garo Paylan - 10.01.2019
Ekonomi Alanında Destek Teklifi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, "Teklif dün Meclis Başkanlığına sunuldu, bugün komisyona geldi.
Garo Paylan - 09.01.2019
Hdp Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan Açıklaması
HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, "Özel bankaların elindeki batık krediler devlet tarafından kurtarılacak.
Garo Paylan - 09.01.2019
Ekonomi Alanında Düzenlemeler İçeren Teklif Genel Kurulda
HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, teklifin, finansal sistemin ekonomik büyümeyi sağlıklı şekilde desteklemesi ve piyasalarda güvenin korunması için sistemik risklerin yönetilmesi amacıyla Finansal İstikrar ve Kalkınma Komitesinin (FİKKO) kurulmasını öngören maddesine ilişkin eleştirilerde bulundu.
Garo Paylan - 26.12.2018
Hdp'li Paylan'dan Asgari Ücret Değerlendirmesi
HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, "Açıklanan asgari ücret bir sefalet ücretidir.
Garo Paylan - 25.12.2018
Karayolları Trafik Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Teklifi Komisyonda Kabul Edildi
HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan'ın, imar barışına ilişkin düzenlemenin tarihinin uzatılıp uzatılmayacağına ilişkin sorusu üzerine Muş, "Bakanlık bununla alakalı şu anda çalışma yürütüyor.
Garo Paylan - 24.12.2018
Karayolları Trafik Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Teklifi Komisyonda
"Seçimlere şaibe karıştırmıyoruz" HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan'ın, "İstanbul ile ilgili kaybedileceğine dair büyük bir korku var.
Garo Paylan - 24.12.2018
TBMM'de, 'Akpınar ve Gezen'e Soruşturma' Gerginliği
METİN AKPINAR'A SORUŞTURMA TARTIŞMASI Komisyonda, HDP'li Garo Paylan, bir televizyon kanalındaki sözleri nedeniyle Metin Akpınar'ın, Cumhurbaşkanı'nın talimatıyla apar topar gözaltına alındığını belirterek, "O video bir demokrasi çağrısıdır.
Garo Paylan - 24.12.2018
Karayolları Trafik Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Teklifi Komisyonda
HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, teklifin, "seçim yatırımı olduğunu" öne sürerek, "Trafik cezalarını arttırmayacağız.
Garo Paylan - 24.12.2018
Karayolları Trafik Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Teklifi Komisyonda
Komisyonda Metin Akpınar tartışması HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, "31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlere yönelik bir seçim yatırımıyla karşı karşıyayız.
Garo Paylan - 24.12.2018
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Tartışma
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu, Karayolları Trafik Kanunu ile Bazı kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'ni görüşmek üzere toplandı. Komisyonda HDP İstanbul Milletvekili Garo Paylan'ın Metin Akpınar'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili sözlerine ilişkin ifadelerine AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir sert çıktı.
Garo Paylan - 24.12.2018
Karayolları Trafik Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Teklifi Komisyonda
HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan da teklifin ellerine cuma günü ulaştığını anlatarak, "Teklif verildikten sonra hemen komisyona havale ediliyor.
Garo Paylan - 18.12.2018
2019 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, "Panama'da ve Malta Adası'nda vergi dairesi açılsın.
Garo Paylan - 14.12.2018
2019 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, bütçe üzerindeki konuşmasında, vatandaşı olmaktan onur duyduğu Türkiye Cumhuriyeti'nin Ermeni kimlikli bir vatandaşı olduğunu vurguladı.
Garo Paylan - 06.12.2018
Ekonomi Alanında Düzenlemeler İçeren Teklif Komisyonda
HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, "yandaş bazı şirketler için bu düzenlemenin çıkarıldığını" savunarak, "Bu şirketler ne kadar güçlüymüş de onlar için kanun çıkartıyorsunuz.
Garo Paylan - 05.12.2018
Ekonomi Alanında Düzenlemeler İçeren Teklif Komisyonda
HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, "Sayın Berat Albayrak dün bir tweet atmış.
Garo Paylan - 05.12.2018
Ekonomi Alanında Düzenlemeler İçeren Teklif Komisyonda
HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, "Bir Hristiyan olarak siz Müslümanlara çağrı yapıyorum; bir Hristiyan Üniversitesi açsanız daha çok itiraz ederim çünkü yanlış.
Garo Paylan - 04.12.2018
Ekonomi Alanında Düzenlemeler İçeren Teklif Komisyonda
HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, ciddi bir ekonomik kriz yaşandığını savundu.
Garo Paylan - 04.12.2018
Ekonomi Alanında Düzenlemeler İçeren Teklif Komisyonda
HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan da bakanlıkların teklifi hazırlayan milletvekillerine bilgilendirme yaptığını ancak tüm milletvekilelerine bilgi verilmesi gerektiğini savundu.
Garo Paylan - 21.11.2018
2019 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
Sağlıklı nesillerin yetişebilmesi için sağlıklı çevreye ihtiyacın olduğunu vurgulayan Aydemir, şöyle konuştu: "Gezi olayları nasıl çıktı? Ne istedikleri sorulduğunda '3. köprü yapılmasın', 'İstanbul Havalimanı yapılmasın' dediler. Bu hizmetlerin yapılmasına kimler karşı çıktı? Türkiye'nin rakipleri. Yapmayın arkadaşlar. Cumhurbaşkanımızın çevreciliğini kimse tartışamaz. AK Parti'yi karalayamazsınız. Türkiye'de ağaç diken de biziz, havalimanlarını yapan da biziz, yolları yapan da biziz. Biz TOKİ ile gurur duyuyoruz. Milletimiz her şeyi görüyor." HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan ise Türkiye'de 300 bin müteahhit bulunduğunu, bu müteahhitlerin 250 bininin işi bilmediğini ileri sürdü.
Garo Paylan - 20.11.2018
2019 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan'ın, "Hakimler bakanlıktan telefon gelsin de karar verelim diye bekliyor.
Garo Paylan - 12.11.2018
2019 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan da Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın konuşmasında bilim, kadın, doğa ve emeğe yer vermediğini öne sürerek, son birkaç yıl içinde Türkiye'de beyin göçünün hızlandığını, 245 bin kişinin ülkeden ayrıldığını ve böyle bir ortamda bilim ve sanayinin gelişmesinin mümkün olmayacağını iddia etti.
Garo Paylan - 09.11.2018
2019 Yılı Bütçesi, Plan ve Bütçe Komisyonunda
HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, zor bir dönemin yaşandığını, vatandaşların yoksullaştığını ve alım gücünün düştüğünü belirterek, "Uzun yıllar, cari açığa dayalı bir büyüme modeli ortaya konuldu.
Garo Paylan - 08.11.2018
2019 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, Mecliste görev yapan garsonlar arasında farklı statüde çalışanların bulunduğunu, taşerondan geçen 4D'lilerin şartlarından son derece şikayetçi olduğunu, haftada 60-65 saat çalıştıklarını kaydetti.
Garo Paylan - 08.11.2018
Yüzde 26'lık Zam Bile İşçiden Esirgenecek"
HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, "Şu anda enflasyon yüzde 26. AKP'nin yüzde 26'lık zammı bile işçilerimizden esirgeyeceğini düşünüyorum.
Garo Paylan - 06.11.2018
2019 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
Türkiye'nin o döneminin oldukça kötü olduğunu anlatan Kuşoğlu, şöyle konuştu: "Yapılan faaliyetler hoşumuza gidiyor fakat bakanlığınızın Sayıştay raporlarına göre hukuki mevzuata çok dikkat etmediğini görüyorum. Hem bakanlık hem bağlı kuruluşların sıkıntıları var. Bu sene de Sayıştay raporları bunu böyle gösteriyor. Özellikle Spor Toto'nun yanlış bir yapılanma içerisinde olduğunu söylüyor Sayıştay. Yapılan harcamaların mevzuata uymadığı ve keyfi yapıldığı raporda yer alıyor. Hiçbir kritere bağlı kalmadan harcama yapılmış. Mevcut yönetmeliğin, kurumun idari yapısıyla uyumlu olmadığı rapora yansımış. Kredi ve Yurtlar Kurumuna ait 20 bulgu var. Burada da benzer eleştirileri yapmak mümkün. Spor Genel Müdürlüğü için de önemli 10 bulgu var. Sizin muhakkak bir ekiple bu raporları değerlendirmeniz lazım." "Gençliği hiç düşünmemişsiniz" HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, bakanlığın sunumunda yeni bir başlangıç emaresi görmediğini, faaliyetlerin "icraatın içinden programı" gibi aktarıldığını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Garo Paylan Haberleri | Garo Paylan Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Garo Paylan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Garo Paylan kimdir, hayatı ve biyografisi. Torba Teklif TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 7.3.2021 03:33:41. #1.14#
title