GARO PAYLAN HABERLERİ

Garo Paylan haber, Garo Paylan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Garo Paylan - 07.11.2017
2018 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Görüşmelerinde Tweet Polemiği
Plan ve Bütçe Komisyonu 2018 yılı Merkezi Yönetim Bütçe görüşmelerinde Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ile Halkların Demokratik Partisi (HDP) İstanbul Milletvekili Garo Paylan arasında tweet polemiği yaşandı.
Garo Paylan - 07.11.2017
2018 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
HDP İstanbul Milletvekili Garo Paylan ise Bakan İsmet Yılmaz'ın "Nitelikli okulları hedefleyenler merkezi sınava girecek, sınava girmeyenler de evlerine en yakın 5 okuldan birine razı gelecek.
Garo Paylan - 06.11.2017
2018 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
HDP İstanbul Milletvekili Garo Paylan, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü'nün sunumunda, bilime yeterince yer ayırmadığını öne sürdü.
Garo Paylan - 03.11.2017
2018 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
HDP İstanbul Milletvekili Garo Paylan da yapılan yolların ilk etapta iyi gibi geldiğini ancak daha sonra bakıldığında etrafında bulunan merkezlere gürültü yarattığını belirterek, şikayetler sonrasında ses duvarı yapılmasının istenmesine rağmen bunun gerçekleştirilmediğini ileri sürdü.
Garo Paylan - 02.11.2017
2018 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
HDP İstanbul Milletvekili Garo Paylan, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'e, "Sayın bakan arkanızda hiçbir kadın yok.
Garo Paylan - 01.11.2017
2018 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
HDP İstanbul Milletvekili Garo Paylan'ın, sorularına yanıt veren Çavuşoğlu, Kültür ve Turizm Bakanlığınca restorasyon çalışmaları yapılan Ermeni kilise ve eserlerine değindi.
Garo Paylan - 01.11.2017
2018 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
HDP İstanbul Milletvekili Garo Paylan, devletin bugüne kadar hep belli vakıflara destek verdiğini iddia ederek, şunları söyledi: "Daha önce FETÖ vakıflarına destek verildi ve sonuç ortada.
Garo Paylan - 01.11.2017
2018 Yılı Bütçe Tasarısı Plan ve Bütçe Komisyonunda
"Şikayetimi işleme alacak mısınız?" HDP İstanbul Milletvekili Garo Paylan, Başbakanlık bütçesinin görüşmelerine ilginin az olduğunu ileri sürerek, bunun ülkede tek karar merkezinin Cumhurbaşkanlığı haline gelmesi ve bu durumun da anayasaya uygun olduğu şekilde yanlış bir algı oluşturulmasından kaynaklandığını savundu.
Garo Paylan - 31.10.2017
2018 Yılı Bütçe Tasarısı Plan ve Bütçe Komisyonunda
-"Hükümet" yazısı üzerine kağıt yapıştırıldı HDP İstanbul Milletvekili Garo Paylan konuşmasında bütçeleri görüşülen kurumlarının başkanlarının oturduğu sıraların ön bölümünde "Hükümet" yazdığını hatırlatarak, bu yazının TBMM Başkanlığı, cumhurbaşkanlığı ve başbakanlık bütçelerinin aynı anda görüşüldüğü oturumda yanlış bir görüntü oluşturduğunu bildirdi.
Garo Paylan - 30.10.2017
2018 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Süreyya Sadi Bilgiç, HDP İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkcü'nün komisyondaki konuşmasını internet üzerinden yayınlamak isteyen HDP İstanbul Milletvekili Garo Paylan'a itiraz etti.
Garo Paylan - 30.10.2017
2018 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
"Servetin yüzde 58'i nüfusun yüzde 1'inde" HDP İstanbul Milletvekili Garo Paylan, bütçe görüşmelerinde sorduğu sorulara 1 yıl sonra yanıt veren ya da hiç yanıt vermeyen bakanların bulunduğunu belirtti.
Garo Paylan - 30.10.2017
2018 Merkezi Yönetim Bütçesi Maratonu Başladı
Halkların Demokratik Partisi İstanbul Milletvekili Garo Paylan, Plan ve Bütçe Komisyonu'nda bütçenin olduğu gibi geçtiğini belirterek daha efektif bir tartışma ortamının açılması gerektiğini söyledi.
Garo Paylan - 30.10.2017
2018 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
Bütçe ve Kesinhesap Kanunu tasarıları ile Sayıştay tezkerelerinin tümü üzerindeki görüşmelere geçilmeden önce HDP İstanbul Milletvekili Garo Paylan, usul hakkında söz aldı.
Garo Paylan - 25.10.2017
Dha İstanbul Bülteni - 4
Görüntü Dökümü: ------------------------ -Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden detay -Emniyet Müdürlüğü'nden detay ============================== 2- BÜYÜKADA DAVASI SANIKLARI HAKİM KARŞISINDA Sanık Özlem Dalkıran, "Stresle baş edebilmek için biraraya gelmiştik, şimdi ise stresle başbaşayız"  Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHA Büyükada'da 5 Temmuz 2017'de yapılan toplantıya ilişkin aralarında Alman vatandaşı Peter Frank Steudtner ile İsveç vatandaşı Ali Ghravi'nin de aralarında bulunduğu 8'i tutuklu 11 sanığın yargılandığı davada sanıkların savunmalarını yapıyor. Yurttaşlık Derneği üyesi sanık Özlem Dalkıran savunmasında, toplantının atölye çalışması niteliğinde, bir iç eğitim toplantısı olduğunu belirterek "Stresle baş edebilmek için biraraya gelmiştik, şimdi ise stresle başbaşayız" dedi.  İstanbul 35. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki ilk duruşmaya, tutuklu sanıklar Peter Frank Steudtner, Ali Ghravi, Günal Kurşun, İdil Eser, Özlem Dalkıran, Nalan Erkem, Veli Acu ile tutuksuz sanıklar Nejat Taştan ve Şeyhmus Özbekli katıldı. Başka suçtan tutuklu sanık Taner Kılıç ve tutuklu sanık İlknur Üstün ise Sesli ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla duruşmada hazır bulundu.   BAŞKONSOLOSLAR DA İZLEYİCİ OLARAK DURUŞMAYA KATILDI TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Almanya İstanbul Başkonsolosu Georg Birgelen, Fransa İstanbul Başkonsolosu Bertrand Buchwalter, Almanya Yeşiller Partisi'nden Özcan Mutlu, HDP Milletvekili Garo Paylan, öldürülen Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in eşi Rakel Dink, Ufuk Uras, yabancı büyükelçilik temsilcileri, uluslararası af örgütü temsilcileri, insan hakları gündemi ve eşit haklar için izleme derneklerinden temsilciler ile yerli ve yabancı basın mensupları da duruşmayı izledi.
Garo Paylan - 25.10.2017
Büyükada Davası Sanıkları Hakim Karşısında
BÜYÜKADA'da  5 Temmuz 2017'de yapılan toplantıya ilişkin aralarında Alman vatandaşı Peter Frank Steudtner ile İsveç vatandaşı Ali Ghravi'nin de aralarında bulunduğu 8'i tutuklu 11 sanığın yargılandığı davada sanıkların savunmalarını yapıyor. Yurttaşlık Derneği üyesi sanık Özlem Dalkıran savunmasında, toplantının atölye çalışması niteliğinde, bir iç eğitim toplantısı olduğunu belirterek "Stresle baş edebilmek için biraraya gelmiştik, şimdi ise stresle başbaşayız" dedi.  İstanbul 35. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki ilk duruşmaya, tutuklu sanıklar Peter Frank Steudtner, Ali Ghravi, Günal Kurşun, İdil Eser, Özlem Dalkıran, Nalan Erkem, Veli Acu ile tutuksuz sanıklar Nejat Taştan ve Şeyhmus Özbekli katıldı. Başka suçtan tutuklu sanık Taner Kılıç ve tutuklu sanık İlknur Üstün ise Sesli ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla duruşmada hazır bulundu.   BAŞKONSOLOSLAR DA İZLEYİCİ OLARAK DURUŞMAYA KATILDI TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Almanya İstanbul Başkonsolosu Georg Birgelen, Fransa İstanbul Başkonsolosu Bertrand Buchwalter, Almanya Yeşiller Partisi'nden Özcan Mutlu, HDP Milletvekili Garo Paylan, öldürülen Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in eşi Rakel Dink, Ufuk Uras, yabancı büyükelçilik temsilcileri, uluslararası af örgütü temsilcileri, insan hakları gündemi ve eşit haklar için izleme derneklerinden temsilciler ile yerli ve yabancı basın mensupları da duruşmayı izledi.
Garo Paylan - 25.10.2017
Dha İstanbul - Büyükada Davası Sanıkları Hakim Karşısında
Sanık Özlem Dalkıran, "Stresle baş edebilmek için biraraya gelmiştik, şimdi ise stresle başbaşayız"  Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHA Büyükada'da 5 Temmuz 2017'de yapılan toplantıya ilişkin aralarında Alman vatandaşı Peter Frank Steudtner ile İsveç vatandaşı Ali Ghravi'nin de aralarında bulunduğu 8'i tutuklu 11 sanığın yargılandığı davada sanıkların savunmalarını yapıyor. Yurttaşlık Derneği üyesi sanık Özlem Dalkıran savunmasında, toplantının atölye çalışması niteliğinde, bir iç eğitim toplantısı olduğunu belirterek "Stresle baş edebilmek için biraraya gelmiştik, şimdi ise stresle başbaşayız" dedi.  İstanbul 35. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki ilk duruşmaya, tutuklu sanıklar Peter Frank Steudtner, Ali Ghravi, Günal Kurşun, İdil Eser, Özlem Dalkıran, Nalan Erkem, Veli Acu ile tutuksuz sanıklar Nejat Taştan ve Şeyhmus Özbekli katıldı. Başka suçtan tutuklu sanık Taner Kılıç ve tutuklu sanık İlknur Üstün ise Sesli ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla duruşmada hazır bulundu.   BAŞKONSOLOSLAR DA İZLEYİCİ OLARAK DURUŞMAYA KATILDI TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Almanya İstanbul Başkonsolosu Georg Birgelen, Fransa İstanbul Başkonsolosu Bertrand Buchwalter, Almanya Yeşiller Partisi'nden Özcan Mutlu, HDP Milletvekili Garo Paylan, öldürülen Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in eşi Rakel Dink, Ufuk Uras, yabancı büyükelçilik temsilcileri, uluslararası af örgütü temsilcileri, insan hakları gündemi ve eşit haklar için izleme derneklerinden temsilciler ile yerli ve yabancı basın mensupları da duruşmayı izledi.
Garo Paylan - 25.10.2017
Dha İstanbul Bülteni - 3
Görüntü Dökümü: --------------- -Yangının havadan görüntüleri -Yangından alevli görüntüler -İtfaiyenin çalışmaları -Dumanlardan görüntü -Çevrede toplanan vatandaşlar -Yangının havadan görüntüsü -Görgü tanıkları ile röportaj 25.10.2017 - 11.25 Haber Kodu : 171025048 25.10.2017 - 11.16 Haber Kodu : 171025042 25.10.2017 - 10.11 Haber Kodu : 171025027_ ============================== 3- BÜYÜKADA DAVASI BAŞLADI  (1) Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHA Büyükada'da 5 Temmuz 2017'de yapılan toplantıya ilişkin aralarında Alman vatandaşı Peter Frank Steudtner ile İsveç vatandaşı Ali Ghravi'nin de aralarında bulunduğu 8'i tutuklu 11 sanığın yargılandığı dava başladı.  Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nın birinci katında yer alan büyük salonda başlayan İstanbul 35. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuklu sanıklar Peter Frank Steudtner, Ali Ghravi, Günal Kurşun, İdil Eser, Özlem Dalkıran, Nalan Erkem, Veli Acu ile tutuksuz sanıklar Nejat Taştan ve Şeyhmus Özbekli katıldı. Başka suçtan tutuklu sanık Taner Kılıç ve tutuklu sanık İlknur Üstün ise Sesli ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla duruşmada hazır bulundu.   BAŞKONSOLOSLAR DA İZLEYİCİ OLARAK DURUŞMAYA KATILDI TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Almanya İstanbul Başkonsolosu Georg Birgelen, Fransa İstanbul Başkonsolosu Bertrand Buchwalter, Almanya Yeşiller Partisi'nden Özcan Mutlu, HDP Milletvekili Garo Paylan, öldürülen Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in eşi Rakel Dink, Ufuk Uras, yabancı büyükelçilik temsilcileri, uluslararası af örgütü temsilcileri, insan hakları gündemi ve eşit haklar için izleme derneklerinden temsilciler ile yerli ve yabancı basın mensupları da duruşmayı izledi.
Garo Paylan - 25.10.2017
Büyükada Davası Başladı  (1)
Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHA Büyükada'da 5 Temmuz 2017'de yapılan toplantıya ilişkin aralarında Alman vatandaşı Peter Frank Steudtner ile İsveç vatandaşı Ali Ghravi'nin de aralarında bulunduğu 8'i tutuklu 11 sanığın yargılandığı dava başladı.  Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nın birinci katında yer alan büyük salonda başlayan İstanbul 35. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuklu sanıklar Peter Frank Steudtner, Ali Ghravi, Günal Kurşun, İdil Eser, Özlem Dalkıran, Nalan Erkem, Veli Acu ile tutuksuz sanıklar Nejat Taştan ve Şeyhmus Özbekli katıldı. Başka suçtan tutuklu sanık Taner Kılıç ve tutuklu sanık İlknur Üstün ise Sesli ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla duruşmada hazır bulundu.   BAŞKONSOLOSLAR DA İZLEYİCİ OLARAK DURUŞMAYA KATILDI TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, Almanya İstanbul Başkonsolosu Georg Birgelen, Fransa İstanbul Başkonsolosu Bertrand Buchwalter, Almanya Yeşiller Partisi'nden Özcan Mutlu, HDP Milletvekili Garo Paylan, öldürülen Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in eşi Rakel Dink, Ufuk Uras, yabancı büyükelçilik temsilcileri, uluslararası af örgütü temsilcileri, insan hakları gündemi ve eşit haklar için izleme derneklerinden temsilciler ile yerli ve yabancı basın mensupları da duruşmayı izledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Garo Paylan Haberleri | Garo Paylan Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Garo Paylan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Garo Paylan kimdir, hayatı ve biyografisi. 2018 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.2.2021 13:11:28. #1.15#
title