Gardenya, Shikka ile Plajlara İndi

Gardenya, Shikka ile Plajlara İndi

Denizli'de Gardenya Tekstil'in patronları Mukaddes ve İlker Başkaya çifti, yarattıkları bayan plaj giyim markası Shikka ile sahillere indi.

Gardenya, Shikka ile Plajlara İndi

- DENİZLİ'de faaliyet gösteren Gardenya Tekstil'in patronları Mukaddes ve İlker Başkaya çifti, yarattıkları bayan plaj giyim markası Shikka ile sahillere indi. Yaz rahatlığını modern çizgilerle birleştiren Shikka düzenlenen bir tanıtım kokteyli ile tanıtıldı.

Denizli'nin tanınmış işadamlarından İlker Başkaya'nın eşi Mukaddes Başkaya ile ortağı olduğu Gardenya Tekstil, 'Shikka' markası oluşturarak plaj tekstili sektörüne giriş yaptı. Shikka markasıyla farklı bir platformda boy göstermeye hazırlanan Başkaya Çifti'nin hedefi hem iç hem dış pazarda adını duyurmak. İnternet üzerinden www.shikka.com.tr adresinde de satışa sunulan Shikka plaj giyim ürünleri düzenlenen bir tanıtım kokteyli ile Denizli'de görücüye çıktı. Tanıtım kokteylinde Shikka'nın öyküsünü davetlilerle paylaşan Mukaddes Başkaya, "Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği'nin - Denizli