Gani Mehmet Ekim Haberleri

Gani Mehmet Ekim haber, Gani Mehmet Ekim son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gani Mehmet Ekim - 04.06.2012
Pazar Esnafına Ceza Geliyor
Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, esnafı bu konuda uyardıklarını söyledi.
Gani Mehmet Ekim - 01.06.2012
Lapseki Belediye Başkanından "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" Setine Ziyaret
Çanakkale'nin Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, "Öyle bir geçer zaman ki" dizisinin setini ziyaret etti.
Gani Mehmet Ekim - 28.05.2012
Lapseki'de Mezuniyet Coşkusu
Konuşmaların ardından minikler hazırladıkları gösterileri sergiledi. Mehter takımı gösterisi, İngilizce şarkı, aşçı oyunu, palyaço gösterisinin ardından sergilenen "Çanakkale şehitleri" piyesi davetlilere duygulu anlar yaşattı. İzleyenlerin dakikalarca ayakta alkışladığı bu gösteriden sonra Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, mezun olan 10 öğrenciye mezuniyet belgelerini verdi.
Gani Mehmet Ekim - 28.05.2012
Sağlık İçin Hareket Et
Çanakkale'nin Lapseki ilçesinde, Toplum Sağlığı Merkezi tarafından "Dünya Sağlık İçin Hareket Et Günü" dolayısıyla yürüyüş tertiplendi.
Gani Mehmet Ekim - 25.05.2012
Lapseki'de Halk Eğitim Sergisi
Halk Eğitim Merkezi kursiyerlerinin el emeği-göz nuru eserlerinin teşhir edildiği sergi Lapseki Kaymakamı Ayhan Tavlı ve Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim tarafından açıldı.
Gani Mehmet Ekim - 24.05.2012
Lapseki'de Asansörlere Sıkı Denetim Geliyor
Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, Bilişim ve Teknoloji Bakanlığı'nın aldığı karar doğrultusunda asansör kullanan apartmanlara standartlar getirildiğini aktardı.
Gani Mehmet Ekim - 20.05.2012
Fener Alayında 19 Mayıs Coşkusu
Binlerce vatandaş yaklaşık 3 kilometre yürüyüş parkurunu ellerinde bayraklarıyla tamamladı. Alkışlar eşliğinde gerçekleşen yürüyüşte gençler zaman zaman slogan attı. Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, yürüyüşe katılan vatandaşlara teşekkür etti.
Gani Mehmet Ekim - 16.05.2012
Çiftçiler Roman Müziğiyle Coştu
Lapseki Belediye Düğün Salonunda Dünya Çiftçiler Günü programı düzenlendi. Kaymakam İsmail Ayhan Tavlı, Ziraat Odasının kendisine gelerek kutlamalar için talepte bulunduğunu, bu talebin Lapseki açısından da kendileri açısından da olumlu bulduklarını söyledi. Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, Lapseki'nin tarım bölgesi olduğunu hatırlatarak, "İlçedeki vatandaşların geçim kaynağı tarım.
Gani Mehmet Ekim - 16.05.2012
Lapseki'de, "Dünya Çiftçiler Günü" Etkinliği
Etkinliğe, Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı, Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, Umurbey Belediye Başkanı Vedat Özkan, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür Yardımcısı Mustafa Nazlım, Ziraat Odası Başkanı Sadık Özdem ile daire amirleri ve üreticiler katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 11.05.2012
Akülü Sandalyesine Kavuştu
Tüp bebek projesinden eğitime kadar birçok alanda yatırım yapan Başkan Ekim bu defa Dalyan Mahallesinde oturan yürüme engelli Sami Erol'a akülü sandalye hediye etti.
Gani Mehmet Ekim - 02.05.2012
Lapseki Emniyet Müdürlüğü Ağaç Dikti
Lapseki Belediyesince tahsis edilen alanda İlçe Emniyet Müdürlüğü ağaçlandırma çalışması yaptı. Lapseki Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim ve Jandarma Komutanı İbrahim Çoban da ağaç dikti.
Gani Mehmet Ekim - 20.04.2012
Kaymakamdan Yaralanan Polise Ziyaret
Ziyarete, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, İlçe Emniyet Müdürü Murat Sarı ve Jandarma Komutanı İbrahim Çoban da katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 19.04.2012
Tzob Başkanı Bayraktar, Lapseki Şubesinin Yeni Hizmet Binasını Açtı
Törene, Lapseki Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı, Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, Çardak Beldesi Belediye Başkanı Basri Ulaş, Umurbey Beldesi Belediye Başkanı Vedat Özkan, siyasi partilerin temsilcileri, vatandaşlar ve çiftçiler katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 18.04.2012
Lapseki'de Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri
Lapseki Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, hafta dolayısıyla ilköğretim okulları arasında düzenlenen şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödüllerini verdi.
Gani Mehmet Ekim - 10.04.2012
Türk Polis Teşkilatı'nın 167. Kuruluş Yıl Dönümü
Yağmur altında düzenlenen törene, Lapseki Kaymakam İsmail Ayhan Tavlı, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, Cumhuriyet Başsavcısı Yılmaz Eyidoğan, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 06.04.2012
Lapseki'den Kısa Kısa
Belediye Toplantı Salonu'ndaki toplantı öncesi meclis üyeliğinden istifa ederek AK Parti İlçe Başkanı seçilen Ali Koltuk'a hizmetlerinden dolayı Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim teşekkür plaketi verdi.
Gani Mehmet Ekim - 25.03.2012
Lapseki'ye Pegasus Heykeli
Lapseki Belediye Başkanı MHP'li Gani Mehmet Ekim, ilçenin eski adının 'Lampsakos' olduğunu belirterek, ilçenin tarihinin M.
Gani Mehmet Ekim - 18.03.2012
AK Parti Yönetimi Lapseki'de 18 Mart Törenlerine Katılmadı
Lapseki'deki törenler sabah Atatürk Anıtına çelenklerin konulması ile başladı. Lapseki Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim ve Garnizon Komutanı Dz.
Gani Mehmet Ekim - 14.03.2012
Lapseki'de Güvenlik Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı
Toplantıya, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, Emniyet Müdürü Murat Sarı ile ilgili daire amirleri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 02.03.2012
Lapseki Meyve Üreticileri Birliğinin Durumu
Toplantıya, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, Umurbey Belediye Başkanı Vedat Özkan, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Ayhan Arslan, Ziraat Odası Başkanı Sadık Özdem, Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Hayati Güre, ziraat mühendisleri Vedat Seçilmiş, Şerafettin Göytepe, Pınar Turgut, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Hasan Kara ve Çardak Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Levent Aslan katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 29.02.2012
Lapseki'de Liselerarası Voleybol Maçları
Lapseki Atatürk Lisesi'ne kupasını Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim verdi, 3.
Gani Mehmet Ekim - 25.02.2012
Lapseki'de "Türk Sanat Müziği" Konseri
Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, yaptığı açıklamada, belediye meclis üyeleriyle hazırladıkları programa gösterilen ilgiden memnun olduklarını belirterek, "Bu güzel konseri bizlere sunan başta şefleri olmak üzere tüm koroya çok teşekkür ediyorum" dedi.
Gani Mehmet Ekim - 24.02.2012
Lapseki'ye Yapılması Planlanan Anadolu Endüstri Meslek Lisesi
Toplantıya, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, İÇDAŞ Dış İşler Sorumlusu Şerif Mutlu, İl Milli Eğitim Müdür yardımcıları Fatih Başak, Recai Keleş, Ak Parti İl Genel Meclis üyeleri Eyüp Yılmaz, Ayhan Arslan, Lapseki Milli Eğitim Müdürü Ali Kocabaş ve şube müdürü Numan Yaşar katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 21.02.2012
Lapseki'de "Avcı Eğitim Kursu"
Daha sonra Kaymakam İsmail Ayhan Tavlı, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, İl Orman ve Su İşleri Müdürü Ramazan Angür, Jandarma Komutanı İbrahim Çoban, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Kocabaş, Emniyet Müdürü Murat Sarı, İl Genel Meclis Üyesi AK Parti'li Eyüp Yılmaz ile Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Cihat Gündüz, kursu başarı ile tamamlayan 48 kişiye belgelerini verdi.
Gani Mehmet Ekim - 08.02.2012
Lapseki Belediyesinin Şubat Ayı Meclis Toplantısı
Lapseki Belediyesinin şubat ayı meclis toplantısı, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim başkanlığında yapıldı.
Gani Mehmet Ekim - 28.01.2012
Lapsekispor Yönetim Kurulu Başkanlığına Yeniden Ekim Seçildi
Lapsekispor'da yapılan kongrede, yönetim kurulu başkanlığına yeniden Gani Mehmet Ekim seçildi.
Gani Mehmet Ekim - 21.01.2012
Kaymakam Tavlı'dan Hastane Ziyareti
Ziyarete, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim ve Emniyet Müdürü Murat Sarı da katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 12.01.2012
Lapseki Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Uğurlu'ya Veda Yemeği
Yemeğe, Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, Umurbey Belediye Başkanı Vedat Özkan ile daire amirleri ve muhtarlar katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 07.01.2012
Lapseki Belediye Meclisi Yeni Yılın İlk Toplantısını Yaptı
Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, toplantının açılışında yaptığı konuşmada, geçen yıl 25.
Gani Mehmet Ekim - 05.01.2012
Vali Tuna Şehit Polis Memurunun Ailesini Ziyaret Etti
Vali Tuna'ya ziyaretinde Kaymakam İsmail Ayhan Tavlı, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, İlçe Emniyet Müdürü Murat Sarı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Kocabaş,İlçe Gençlik Hizmetleri Spor Müdürü Cihat Gündüz de eşlik etti.
Gani Mehmet Ekim - 26.12.2011
Umurbey Barajı Sulama Hattı ile İlgili Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
Çarşı içindeki Çınaraltı Kahvesi'nde yapılan bilgilendirme toplantısına, Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, Sulama Birliği ve Umurbey Belediye Başkanı Vedat Özkan, DSİ Çanakkale Müdürlüğünden İşletme Mühendisi Murat Tuncer, İl Genel Meclis üyesi Ayhan Arslan, Lapseki Ziraat Odası Başkanı Sadık Özdem, belediye meclis üyeleriyle meyve üreticileri katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 19.12.2011
Lapseki'de "Zincirbozan" Konuşuldu
Lapseki Belediyesi Meclis Salonu'ndaki toplantıya, ilçe belediye başkanı Gani Mehmet Ekim, Çardak Belediye Başkanı Basri Ulaş, Umurbey Belediye Başkanı Vedat Özkan, AK Parti ilçe Başkanı Hasan Engin, MHP İlçe Başkanı Hüsmen Okay, DP İlçe Başkanı Yüksel Üstünalp ve belediye meclis üyeleri katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 09.12.2011
Anadolu İmam Hatip Lisesinde Aşure İkramı
Etkinliğine, Lapseki Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, İlçe Emniyet Müdürü Murat Sarı, milli eğitim şube müdürleri Hakkı Biçer, Numan Yaşar, davetliler ve öğrenciler katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 09.12.2011
Şehit Polis Memuru Emen İçin Mevlit Okutuldu
Mevlide, Lapseki Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, İl Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş, AK Parti İlçe Başkanı Hasan Engin, Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Eyüp Yılmaz, AK Parti Çardak Belde Teşkilat Başkanı Hasan Sönmezler ve çok sayıda emniyet mensubu katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 06.12.2011
Lapseki Kaymakamı Tavlı'ya Ziyaret
Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim ile belediye meclisi üyeleri, Kaymakam İsmail Ayhan Tavlı'yı ziyaret etti.
Gani Mehmet Ekim - 11.11.2011
111 Tesisin Toplu Açılış Töreni
Törene, AK Parti Çanakkale milletvekilleri Mehmet Daniş ile İsmail Kaşdemir, Lapseki Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı, Biga Kaymakamı Fatih Genel, Çan Kaymakamı Hasan Gözen, Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, belediye başkanları, meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 10.11.2011
Büyük Önder Atatürk, Lapseki ve Bayramiç'te Anıldı
Programa, Lapseki Cumhuriyet Başsavcısı Yılmaz Eğidoğan, Garnizon Komutanı Dnz. Bnb. Ali Koç, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, ÇOMÜ Lapseki Meslek Yüksek Okul Müdürü Yrd.
Gani Mehmet Ekim - 31.10.2011
İl Genel Meclisi Başkanı Tekin, Lapseki'de
Ali Rıza Tekin daha sonra, Çardak Belediye Başkanı Basri Ulaş, Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim ile Muhtarlar Derneğini ziyaret etti.
Gani Mehmet Ekim - 29.10.2011
Cumhuriyetimiz 88 Yaşında
Daha sonra okullar arası düzenlenen resim, kompozisyon ve şiir yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödüllerini, Kaymakam Tavlı, Cumhuriyet Başsavcısı Yılmaz Eyidoğan, Garnizon Komutanı Deniz Binbaşı Ali Koç, Milli Eğitim Müdürü Ali Koç ve Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim verdi.
Gani Mehmet Ekim - 14.10.2011
"Kent Güvenlik Danışma Kurulu" Toplantısı Yapıldı
Son günlerde artan kontör dolandırıcılığıyla ilgili bilgilendirme çalışması yapılmasının da gündeme geldiği toplantıya, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş İbrahim Çoban, Müftü Remzi Karadoğan, Milli Eğitim Müdürü Ali Kocabaş, Sağlık Gurup Başkanı Fatma Güngörmüş, Esnaf Odası Başkanı Cengiz Teoman, Şoförler Odası Başkanı Halim Tekin, THK şube başkanı Yaşar Genç ve mahalle muhtarları katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 14.10.2011
Lapseki'de Kurban Satış ve Kesim Yerleri Belirlendi
Toplantıya, Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, Çardak Belediye Başkanı Basri Ulaş, Umurbey Belediye Başkanı Vedat Özkan, Müftü Remzi Karadoğan, İlçe Tarım müdürü Galip Yılmaz, Sağlık Gurup Başkanı Fatma Güngörmüş ve Türkiye Diyanet Vakfı Lapseki Temsilcisi Adem Yıldız katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 08.10.2011
Eceabat'ta Otel Açılışı
Açılışa, Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, bürokratlar, kooperatiflerin bölge birliği başkanları, oda başkanları ve davetliler katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 07.10.2011
Lapseki Belediyesinin Ekim Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, hayırlı olması dileğinde bulunarak, toplantının açılışını yaptı.
Gani Mehmet Ekim - 07.10.2011
Meclis Üyeleri Başarılı Öğrenciyi Ödüllendirdi
Lapseki belediyesinin ekim ayı meclis toplantısına katılan başarılı öğrenciye, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim başkanlığındaki Kültür ve Sosyal İşler Komisyonu üyeleri, çeşitli hediyeler verdi.
Gani Mehmet Ekim - 30.09.2011
Burhaniye'ye Atanan İlçe Milli Eğitim Müdürüne Veda Yemeği
Lapseki'de 8 yıldır bulunduğunu ifade eden Uruç, şunları kaydetti: "Bakanlığın Türkiye genelinde bütün görevlendirmeleri iptal etmesinin ardından kadromun olduğu yer olan Burhaniye'ye geri dönüyorum. Her ne kadar görev yerimiz değişse de yollarımız hiçbir zaman ayrılamayacaktır. Çünkü biz Lapseki'yi ve sizleri çok seviyoruz, sevmeye de devam edeceğiz. Nasip olursa emekli olduktan sonrada Lapseki de yaşamayı ve Lapseki'ye hizmet etmeyi düşünüyorum. Bu akşam bu güzel organizasyonu tertip eden, emek veren herkese çok teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin." Yemeğe, Lapseki Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, Cumhuriyet Başsavcısı Yılmaz Eğidoğan, Emniyet Müdürü Murat Sarı, İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Başçavuş İbrahim Çoban, İl Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakçı, Lapseki Müftüsü Remzi Karadoğan eğitim camiası ve vatandaşlar katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 25.09.2011
Lapseki'nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 89. Yıl Dönümü Kutlandı
Pazar Meydanı'nda süren törenlerde Kaymakam Tavlı, Garnizon Komutanı Deniz Binbaşı Ali Koç ve Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, halkın ve öğrencilerin kurtuluş gününü kutladı.
Gani Mehmet Ekim - 19.09.2011
Yeni Eğitim Öğretim Yılının Başlaması
Programa Çanakkale Vali Yardımcısı Canan Hançer Baştürk, Garnizon komutanı Dnz.Bnb. Ali Koç, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, Milli Eğitim Şube Müdürleri Numan Yaşar, Hakkı Biçer, Emniyet Müdürü Murat Sarı, Jandarma Komutanı Kd.
Gani Mehmet Ekim - 06.09.2011
Lapseki Belediye Meclisinin Eylül Ayı Toplantısı Yapıldı
Lapseki Belediye Meclisinin eylül ayı toplantısı yapıldı. Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim başkanlığındaki toplantının ilk konusu, Lapseki-Çanakkale arasında yolcu taşımacılığı yapan belediye otobüslerinin ücretlerine zam yapılması oldu.
Gani Mehmet Ekim - 30.08.2011
Büyük Zafer'in 89. Yıl Dönümü
Lapseki'de, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetler Günü'nün 89. yıl dönümü düzenlenen törenlerle kutlandı. Tören, Hükümet Konağı önündeki Atatürk büstüne çelenk konulması, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Deniz Kıdemli Üsteğmen Özkan Ergazi, törende günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı. Törene, Lapseki Kaymakamı Fahri Meral, Garnizon Komutanı Deniz Binbaşı Ali Koç, Cumhuriyet Başsavcısı Yılmaz Eğidoğan, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bünyamin Uruç, İlçe Emniyet Müdürü Murat Sarı, daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 09.08.2011
Lapseki Milli Emlak Şefi Yonar Vefat Etti
Lapseki Mal Müdürlüğü Milli Emlak Şefi Ali Yonar vefat etti. Yaklaşık 7 aydır Bursa Uludağ Üniversitesinde tedavi gören Yonar (59), önceki gece hayatını kaybetti. Yonar'ın cenazesi, dün Yeni Cami'de ikindi vakti kılınan cenaze namazının ardından şehir mezarlığında toprağa verildi. Cenazeye, Yonar'ın yakınları, Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bünyamin Uruç, AK Parti Lapseki İlçe Başkanı Eyüp Yılmaz ve vatandaşlar katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 01.08.2011
Lapseki'de Plaj Voleybolu Turnuvası Sona Erdi
Lapseki Belediye Başkanlığınca düzenlenen 16. Plaj Voleybolu Turnuvası sona erdi. Halk plajında 3 gün süren turnuvada çeşitli illerden 32 erkek, 8 kadın takımı mücadele etti. Turnuva sonunda erkekler kategorisinde Şafak-Taha ikilisi birinci, Ahmet-Bilal ikilisi ikinci, Kerem-Kemal ikilisi ise üçüncü oldu. Kadınlar kategorisinde ise birinciliği Esra-Neslişah, ikinciliği Özge-Burcu, üçüncülüğü ise Didem-Burcu ikilisi kazandı. Sporculara ödülleri Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim tarafından verildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Gani Mehmet Ekim Haberleri | Gani Mehmet Ekim Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Gani Mehmet Ekim haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gani Mehmet Ekim kimdir, hayatı ve biyografisi. Kiraz Festivali Konserle Son Buldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 13.6.2021 05:04:27. #1.16#

title