Gani Mehmet Ekim Haberleri

Gani Mehmet Ekim haber, Gani Mehmet Ekim son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gani Mehmet Ekim - 07.09.2012
Lapseki'nin Kurtuluşu Coşkuyla Kutlanacak
Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, 25 Eylül Lapseki'nin Kurtuluşunun 90.
Gani Mehmet Ekim - 04.09.2012
Altın Portakal Heyecanı Başlıyor
49. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali 6-12 Ekim'de düzenlenecek.
Gani Mehmet Ekim - 04.09.2012
49'uncu Uluslararası Antalya Altınportakal Film Festivali
49'uncu Uluslararası Antalya Altınportakal Film Festivali 6- 12 Ekim 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
Gani Mehmet Ekim - 02.09.2012
Lapseki'den Kısa Kısa
Şölene Kaymakam İsmail Ayhan Tavlı, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, Valilik Özel Kalem Müdürü Mahmut Akkuş, Çanakkale Emniyet Müdür Yardımcısı Servet Yatar ile vatandaşlar katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 01.09.2012
Futbol Yaz Okulu Sona Erdi
2 Temmuz tarihinde başlayan ve yaklaşık iki ay süren Lapseki Yaz Futbol okulu sona erdi. Lapseki Belediye Meclis Toplantı Salonu'nda düzenlenen törenle minik sporculara başarı belgeleri verildi. Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, sertifika töreni öncesi yaptığı açıklamada, "Bizler Lapseki Belediyesi ve Lapsekispor olarak çocuklarımıza spor yaptırmak istiyoruz.
Gani Mehmet Ekim - 01.09.2012
Lapseki'deki Yaz Okulu Sona Erdi
Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, sertifika töreninde yaptığı konuşmada, yaz okulunun 8 ile 14 yaş arasındaki 44 öğrencinin katıldığını söyledi.
Gani Mehmet Ekim - 30.08.2012
Büyük Zafer'in 90. Yıl Dönümü
Törene, Lapseki Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı, Cumhuriyet Başsavcısı Ayşegül Biçer, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, siyasi parti temsilcileri ile daire müdürleri katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 28.08.2012
Lapseki Belediyesi Sosyal Denge Tazminatını Onayladı
Meclis salonunda yapılan imza töreni öncesi açıklama yapan Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, çalışanlara yönelik yeni düzenlemelerin devam edeceği mesajını verdi.
Gani Mehmet Ekim - 28.08.2012
Lapseki Belediyesi'ndeki Memurların Maaşlarına İyileştirme
İmza törenine, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, BEM-BİR-SEN Çanakkale Şube Başkanı Fikret Deniz, memurlar adına ise nikah memuru Metin Acar katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 25.08.2012
Şahin'den Şehit Ailesine Ziyaret
Türk Silahlı Kuvvetlerine ait helikopterle ilçe stadyumuna inen Bakan Şahin'i; AK Parti Çanakkale Milletvekilleri Mehmet Daniş ve İsmail Kaşdemir, Çanakkale Vali Vekili Cemal Yıldızer, Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Mesut Özel, Lapseki Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı, Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, çevre ilçelerin kaymakam ve belediye başkanları ile partililer karşıladı.
Gani Mehmet Ekim - 25.08.2012
İçişleri Bakanı Şahin, Şehit Ailesini Ziyaret Etti
Askeri helikopterle Lapseki Şehir Stadı'na inen Şahin'i AK Parti Çanakkale Milletvekilleri Mehmet Daniş ve İsmail Kaşdemir, Çanakkale Vali Vekili Cemal Yıldızer, Çanakkale Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş, Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Mesut Özel, Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, belediye başkanları, kaymakamlar ve diğer yetkililer karşıladı.
Gani Mehmet Ekim - 23.08.2012
Şehit Astsubay Çetin'in Cenazesi Çanakkale'ye Getirildi
Türk Hava Kuvvetlerine ait askeri uçakla akşam saat 20.15'de Çanakkale Havaalanı'na getirilen cenazeyi, Çetin'in anne ve babası ile yakınları, Çanakkale Vali Yardımcısı Cemal Yıldızer, Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Mesut Özel, AK Parti Çanakkale Milletvekili İsmail Kaşdemir, Lapseki Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı, Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim ve vatandaşlar karşıladı.
Gani Mehmet Ekim - 23.08.2012
Hakkari'deki Çatışma
Türk Hava Kuvvetleri'ne ait askeri uçakla Çanakkale Havaalanı'na getirilen cenazeyi, Çetin'in ailesi ile birlikte Vali Yardımcısı Cemal Yıldızer, AK Parti Çanakkale Milletvekili İsmail Kaşdemir, Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Mesut Özel, Lapseki Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı, Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim ve yaklaşık 500 kişilik bir kalabalık karşıladı.
Gani Mehmet Ekim - 19.08.2012
Ramazan Bayramı Kutlanıyor
Törene Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, İlçe Emniyet Müdürü Murat Sarı, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Emrah Avdan, Çardak Belediye Başkanı Basri Ulaş, AK Parti İlçe Başkanı Murat Gürşen, CHP İlçe Başkanı Nejdet Turgay ve daire müdürleri katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 17.08.2012
Geleneksel Lapseki Panayırı Başladı
Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, yaptığı açıklamada, önceki yıllarda 10-14 Eylül tarihlerinde yapılan panayırın, Belediye Meclisi'nin kararıyla, 17-21 Ağustos tarihine aldığını söyledi.
Gani Mehmet Ekim - 14.08.2012
"Hasta ve Yaşlı Refakatçisi" Kursu Tamamlandı
"Lapseki Halk Eğitim Merkezi olarak toplumumuzun temel direği olan kadınlarımızın eğitimine özel bir önem vermekteyiz. Çünkü biz biliyoruz ki kadınlarımız ailenin ve toplumun en önemli ögesidir, onlar iyi eğitildikçe eğitimimizin ve üretimimizin kalitesinde de artış olacaktır. Açmış olduğumuz bu tür kurslarımızda kursiyerlerimizin bilgi ve becerilerini artırmakta kendilerini ifade edebilme yeteneklerini geliştirmektedirler ve üreten bireyler haline gelmektedirler." Akaman, kurslarımızın açılmasında desteklerini esirgemeyen Kaymakam İsmail Ayhan Tavlı, İş Kur İl Müdürü Ali Çalışkan, Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Kocabaş, İlçe Sağlık Müdürü Fatma Güngörmüş ile Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.
Gani Mehmet Ekim - 08.08.2012
Lapseki'de Yol Çalışmaları Devam Ediyor
Toprak yollarda, her araç geçişinde meydana gelen toz bulutu mahalle sakinlerini zor duruma sokunca, Gazi Süleyman Paşa Mahallesinde bulunan ara sokaklara asfalt malzemesi döküldü. Lapseki Belediyesi karayolları tarafından temin edilen malzemeyi, bu tip yolların yapımında kullanılacağını belirtti. Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim yaptığı açıklamada İğdelik sahilindeki çalışmalar sebebiyle araç trafiğinin yoğun olduğu Namıkkemal Caddesine malzeme döktüklerini ifade etti.
Gani Mehmet Ekim - 06.08.2012
Lapseki'deki Yabancı Dil Kampı Sona Erdi
Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, sertifika dağıtım töreninde yaptığı konuşmada, kampa İtalya, Hollanda, Güney Kore, Yunanistan, Sırbistan ve Çek Cumhuriyeti'nden öğrenci ve öğretmenlerin katıldığını söyledi.
Gani Mehmet Ekim - 06.08.2012
Lapseki'de Uluslararası Yabancı Dil Kampı Sona Erdi
Lapseki belediyesi tarafından düzenlenen kampa katılan öğrenciler, son gecede birbirinden güzel tiyatro oyunları sundular. Yabancı öğrenciler kamp süresi boyunca yaşadıklarını ve hissettiklerini anlattı. Duygulu anların yaşandığı gecede eğlence de eksik olmadı. Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, önümüzdeki sene daha da iyisini yapmaya çalışacaklarını söyledi.
Gani Mehmet Ekim - 01.08.2012
"Atık Pil" Kutularına Yoğun İlgi
Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, belediye ekipleri tarafından özellikle iş yerlerinin yoğun olduğu pasajlar, iş hanları ve çarşı meydanı gibi alanlara yerleştirilen atık pil kutularına vatandaşların ilgi gösterdiğini belirterek ev ve iş yerlerinde kullanım ömrü tamamlanmış pillerin atıldığını söyledi.
Gani Mehmet Ekim - 29.07.2012
Lapseki Panayırı
Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, AA muhabirine yaptığı açıklamada, önceki yıllarda 10-14 Eylül tarihlerinde düzenlenen panayırın, Belediye Meclisi kararıyla 17-21 Ağustos tarihine aldığını söyledi.
Gani Mehmet Ekim - 27.07.2012
Lapseki Belediye Başkanı Ekim, Çalışmalarını Değerlendirdi
Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, proje ve çalışmalarını anlattı.
Gani Mehmet Ekim - 26.07.2012
Lapseki'de, "Çocuk Bakımı ve Bakıcılığı Eğitimi" Kursu Tamamlandı
Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, yaptığı konuşmada, projeyi ÇOMÜ ile birlikte hazırladıklarını söyledi.
Gani Mehmet Ekim - 25.07.2012
Lapseki'de, "Morg Evi" Hizmete Girdi
Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ölüm ve cenazenin hayatın gerçeği olduğunu söyledi.
Gani Mehmet Ekim - 25.07.2012
Uluslararası Gençlik Kampı Lapseki'de Başladı
Kampın açılışında konuşan Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, ilçelerinde ikincisini düzenledikleri kamp için Lapseki'yi tercih eden proje sorumlularına teşekkür etti.
Gani Mehmet Ekim - 16.07.2012
Lapseki'deki 17. Plaj Voleybolu Turnuvası Sona Erdi
Dereceye girenlere ödüllerini Kaymakam İsmail Ayhan Tavlı, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim ile İl Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş verdi.
Gani Mehmet Ekim - 14.07.2012
Lapseki'de "17. Plaj Voleybolu Turnuvası"
Lapseki Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, sponsor firma Acar Ticaret'in sahibi Akın Acar, dereceye girenlere ödüllerini verdi.
Gani Mehmet Ekim - 12.07.2012
Anne Adaylarına Eğitim
Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, Güney Marmara Kalkınma Ajansı'nca kabul edilen "Çocuklar Emin Ellerde" projesinin ikinci aşaması olan kursun verildiğini söyledi.
Gani Mehmet Ekim - 12.07.2012
Çöplük Değil Halk Plajı
Hava sıcaklığının arttığı bugünlerde denize girerek serinlemek için Lapseki sahilini tercih edenler buna pişman oluyor. İlçedeki İğdelik sahili mezbeleliği andırıyor. Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, sahil kısmında vatandaşların arazilerinin olduğunu söyledi.
Gani Mehmet Ekim - 05.07.2012
Lapseki Belediye Meclisi Toplantısı Yapıldı
Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, toplantıda, 9-12 Temmuz tarihlerinde Tarihi Kentler Birliği'nin yurt dışı teknik inceleme programına görevli olarak katılabilmek için meclis üyelerinden izin istedi.
Gani Mehmet Ekim - 04.07.2012
Lapseki'de Yaz Futbol Okulu Açıldı
Her yıl geleneksel olarak açılan ve yıldız futbolcular yetiştirmeyi hedefleyen 'Yaz Futbol Okulu', Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim'in katıldığı törenle start aldı.
Gani Mehmet Ekim - 03.07.2012
Folklor Birincileri Yurt Dışı Turnesine Çıktı
Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim de "Lapseki'mizin başarılı çocuklarının yurt dışına çıkabilmeleri için belediye meclisi olarak görevli kararı aldık.
Gani Mehmet Ekim - 01.07.2012
Denizcilik ve Kabotaj Bayramı
Daha sonra, çeşitli kategorilerde düzenlenen yüzme yarışları ile "yağlı direkten bayrak alma" yarışında dereceye girenlere ödüllerini Kaymakam Tavlı ile Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim verdi.
Gani Mehmet Ekim - 01.07.2012
Lapseki'de Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Kutlandı
Kutlamalar, Lapseki Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı ve Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim'in Atatürk anıtına çelenk sunmasıyla başladı.
Gani Mehmet Ekim - 28.06.2012
Lapseki Belediye Başkanı Ekim Açıklaması
Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, yeni yapılacak devlet hastanesi inşaatının gecikmesinin kendilerinden kaynaklanan bir durum olmadığını söyledi.
Gani Mehmet Ekim - 27.06.2012
Lapseki Jandarma Komutanına Veda Yemeği
Dördüncü şark hizmeti dolayısıyla Batman'ın Sason ilçesindeki Merkez İlçe Jandarma Komutanlığına tayini çıkan İbrahim Çoban için Lapseki Kaymakamlığı tarafından veda yemeği verildi. Yemeğe Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, Umurbey Belediye Başkanı Ahmet Vedat Özkan, Çardak Belediye Başkanı Basri Ulaş, Deniz Üsteğmen Aziz Yılmaz, idari amirler ve siyasi parti temsilcileri katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 27.06.2012
Başkan da Mavi Kapak Topluyor
Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, mavi kapak kampanyasına destek olmak için kapak toplamaya başladı.
Gani Mehmet Ekim - 25.06.2012
Lapseki'de 'Doğa Yürüyüşü' Büyük İlgi Gördü
Lapseki'den Dumanlı Dağına gelen spor severler, Baklacık mevkiinden başlanan yürüyüşü Bostancı mevkiine tırmanışla son buldu. Lapseki Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı ve Lapseki Belediye Başkanın Gani Mehmet Ekim'inde aralarında bulunduğu sporcular 10 kilometrelik yürüyüşün ardında Bostancı mesire alanına geldi.
Gani Mehmet Ekim - 22.06.2012
Geleneksel Lapseki Hayrı Yapıldı
Lapseki Çınaraltı Meydanı'nda gerçekleşen programa Kaymakam İsmail Ayhan Tavlı, Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, Umurbey Belediye Başkanı Ahmet Vedat Özkan, Çardak Belediye Başkanı Basri Ulaş, Müftü Remzi Karadoğan, siyasiler ve vatandaşlar katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 22.06.2012
Geleneksel Lapseki Hayrı Yapıldı
Hayıra, Lapseki Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı, Belediye başkanı Gani Mehmet Ekim, Çardak Belediye Başkanı Basri Ulaş, Umurbey Belediye Başkanı Vedat Özkan, AK Parti Lapseki İlçe Başkanı Murat Gürşen, Ziraat Odası Başkanı Sadık Özdem, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Cihat Gündüz ve Muhtarlar Derneği Başkanı Seyfettin Turan da katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 19.06.2012
Lapseki'de Hayır Hazırlıkları Tamamlandı
Hayır komitesi üyeleri, Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim önderliğinde ilçe esnafını ziyaret etti.
Gani Mehmet Ekim - 18.06.2012
Kiraz Festivali Konserle Son Buldu
Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, "Lapseki kirazı kalite yönünden dünyada bir numaradır.
Gani Mehmet Ekim - 18.06.2012
Lapseki'de "27. Geleneksel Kiraz Festivali" Sona Erdi
Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, etkinlikte yaptığı konuşmada, Lapseki'nin milattan önce 500 yıllarında kurulduğunun tahmin edildiğini söyledi.
Gani Mehmet Ekim - 16.06.2012
Lapseki'de Kalp Hastalıkları Semineri
Sunum boyunca slayt gösterimiyle birçok önemli konuda bilgiler veren Prof. Dr. Ali Serdar Ak, kalp hastalıklarında bilinmeyen yönleri, kalp krizinin belirtileri ve yapılması gerekenleri tek tek anlattı. Vatandaşların memnun olduğu seminer sonrasında Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, Prof.
Gani Mehmet Ekim - 16.06.2012
Thk'dan Lapseki'ye Jest
27. Kiraz Festivalinde açılan THK standını ziyaret eden Genel Başkan Yıldırım burada öğrencilerle bir araya geldi. Ardından Lapseki Belediyesi'ne geçen Yıldırım, burada bir de müjde verdi. Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, Açık Hava Müzesi projesinden bahsederek, bu alanda sergilenmek üzere bir uçak verilmesini talep etti.
Gani Mehmet Ekim - 15.06.2012
Kiraz Festivalinde Resim Sergisi
Sergi öncesinde Halk Eğitim Merkezi Eğitmeni Makbule Alım önderliğinde 25 Eylül İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından folklor gösterisi sundu. Açılış kurdelesini Kaymakam İsmail Ayhan Tavlı, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim ve Hakan Kamaşık'ın dedesi Mehmet Kamaşık kesti.
Gani Mehmet Ekim - 15.06.2012
Minder Güreşleri Nefes Kesti
Güreşlere Çan, Çanakkale, Edirne ve Gönen'den toplamda kırk dört sporcu katıldı. Güreşleri Lapseki Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, idari amirler, siyasi parti temsilcileri ve beş yüze yakın vatandaş izledi.
Gani Mehmet Ekim - 15.06.2012
Lapseki Kiraz Festivali Başladı
Hükümet Konağı önündeki Atatürk büstüne çelenk sunulmasıyla başlayan festivalde Lampsakos heykelinin açılışı yapıldı. Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, Lampsakos heykeli açılışında yaptığı konuşmada, "Dalyan Mahallesi'nde stada kadar olan yerleri düzenlemeye aldık.
Gani Mehmet Ekim - 15.06.2012
"27. Geleneksel Kiraz Festivali"
Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, yaptığı konuşmada, ata sporu güreşin festival etkinlikleri kapsamında geleneksel hale gelmesinden memnun olduklarını belirterek, müsabakaların çok zevkli geçtiğini söyledi.
Gani Mehmet Ekim - 14.06.2012
Lapseki'de "27. Geleneksel Kiraz Festivali" Başladı
Daha sonra Kaymakam Tavlı, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim ve diğer protokol, festival kapsamında açılan stantları gezdi.
Gani Mehmet Ekim - 13.06.2012
Lapseki Kirazına Yurtdışından Büyük Talep
Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, 27.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Gani Mehmet Ekim Haberleri | Gani Mehmet Ekim Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Gani Mehmet Ekim haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gani Mehmet Ekim kimdir, hayatı ve biyografisi. Lapseki'deki Mobese Kameralarına Bakım Yapılıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.6.2021 12:44:23. #1.14#

title