Gamze Özçelik Arka Sokaklar'da öldürüldü
Haberler » Güncel » Haber

Gamze Özçelik Arka Sokaklar'da öldürüldü

Güzel oyuncu Gamze Özçelik, Zeynep rolüyle uzun yıllardır sürdürdüğü Arka Sokaklar dizisindeki macerası öldürülerek son buldu.

Gamze Özçelik Arka Sokaklar'da öldürüldü

Sezon finali adım adım yaklaşırken gelecek sene Arka Sokaklar'da kimleri görüp görmeyeceğimiz belli olmaya başladı. Gamze Özçelik'in canlandırdığı Zeynep karakteri öldürülerek diziden çıkarıldı.

Özçelik'in önümüzdeki sezon yeni bir projede yer alacağı için diziden ayrıldığı öne sürülürken gelecek sezon Gamze Özçelik'in yerine Arka Sokaklar dizisine kimin adapte edileceğiyse şimdiden merak konusu oldu.

Arka Sokaklar'da Zeynep ölecek mi?

Arka Sokaklar'da bu akşam Zeynep rolünü oynayan Gamze Özçelik'in yaralanarak hastaneye kaldırılması olay yarattı. İzleyici Zeynep'in ölmemesi için Twitter'da dizi yapımcılarına mesaj yağdırdı.

Kanal D'nin başrollerinde; Zafer Ergin, Gamze Özçelik, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Uğur Pektaş ve Zeynep Beşerler'in oynadıkları sevilen dizisi "Arka Sokaklar" macera ve heyecan dolu bir bölümüyle ekrana geldi. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde, Zeynep, ağır yaralı olarak kaldırıldı. Ali ne yapacağını bilmez halde Aylin'i arayıp durumu bildirir. Rıza Baba aldığı haber karşısında adeta biter. Herkes hemen hastaneye toplanır. Rıza Baba bitkin bir köşe de oturmakta ve kötü hiçbir şey duymak istememektedir. Murat deliye dönmüş bir halde karısının gözlerini açtığı anı görmeyi bekler. Serdar iticiliğini bir tarafa bırakıp, ekipten biri olarak Rıza Baba ve herkese destek olmaya çalışır. Ekip bir yandan da Zeynep'i vuranın peşine düşer. Ancak Yener Çelikci'nin babası ve dayısı her şeyi kılıfına uydurarak, Yener'in yerine Oktay'ın adamlarından Caner'in suçu üstlenmesini sağlar. Kimse Caner'in dediklerine inanmaz ve asıl suçlunun peşine düşerler. Tarık, Oktay ile anlaşarak Serdar'ı pusuya düşürmeye çalışır. Serdar gece Esra'ya gider. Ancak sabah uyandığında Esra susturuculu silahla öldürülmüştür. Öldürülen silahta Serdar'ın kendi silahıdır. Tarık, Serdar'ın bu işi kapatmasını, yoksa onu bitireceğini söyleyerek tehdit eder. Serdar'ın başı ciddi şekilde derttedir. Diğer tarafta Ömer, babasına annesini sormaktadır. Murat çeşitli bahanelerle Ömer'in sorularını geçiştirmek ister. Ancak başarılı olamaz. En sonunda Ömer'i de alıp, hastaneye gelir. Yoğun bakım camında herkes Zeynep'in gözünü açmasını beklemektedir. Ama bu sefer Zeynep'i hayata döndürebilmek neredeyse imkansızdır.

Arka Sokaklar dizisinin müdavimleri şimdi Zeynep'e ne olacağını merak ediyor. Bu sorunun cevabını dizinin bir sonraki bölümünde öğreneceğiz.