Haber : Yeni Call of Duty oyunlarının online modu sızdırıldı! - Haberler

Haberi Paylaş

Yeni Call of Duty oyunlarının online modu sızdırıldı!

Yeni Call of Duty oyunlarının online modu sızdırıldı!

Yakın zamanda duyurlan Modern Warfare 2 ve sonraki Call of Duty oyunundan online haritaların görüntüleri sızdırıldı.

Call of Duty, son yıllarda tek oyunculu hikaye modundan ziyade online deneyime odaklanmış durumda. Bu yüzden bu oyunlarla ilgili en çarpıcı nokta çok oyunculu kısım oluyor. Zaten serinin son oyunlarında tek oyunculu kısmın zayıf ve kısa olduğunu birkaç defa gördük. Geçen yıl çıkış yapan Cold War, bunun en iyi örneklerinden bir tanesi.

Sızdırılan bir görüntü, 2024 yılında çıkması beklenen Call of Duty oyunundan ve yakın zamanda duyurulan Modern Warfare 2'den harita görüntülerini sızdırıyor. Haritalarla ilgili fazla bilgi olmasa da ekran görüntüleri sayesinde neye benzeyecekleri hakkında fikir sahibi olabiliyoruz.

YENİ GÖRÜNTÜLER, ONLINE CALL OF DUTY HARİTALARINI GÖSTERİYOR

Twitter'da 'orange man' adlı kullanıcı tarafından paylaşılan görseller, Modern Warfare 2 ve 2024'de çıkacak ismi belirsiz CoD oyununa ait. Toplamda üç haritanın sızdırıldığını görüyoruz, bunladan iki tanesi 2024 oyununa aitken bir tanesi ise yakın zamanda tanışacağımız Modern Warfare 2'ye ait. Bu görüntüler, haritaların 'yükleniyor' aşamasındaki arkaplanlar olduğu için her haritanın görüntüsüne ulaşmak mümkün olmamış. Paylaşımı yapan kullanıcı, haritalar için daha fazla yüklenme ekranı tasarlandığında onları da paylaşacağını ekliyor.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Bir yarış pistinde geçecek gibi görünen Grandprime'ı Modern Warfare'de göreceğiz. Aşağıdaki haritalar ise 2024 oyunundan:

28 Ekim'de çıkacak olan yeni Modern Warfare 2, tanıdığımız bir hikayeyle beraber online modunu da öne çıkaracak. Aslında orijinal oyunun da online modu epey eğlenceliydi, ancak zaman geçtikçe günümüz standartlarıyla uyuşmayı başaramadı. Yeni göreceğimiz oyunun bu konudaki uyuşmazlıkları çözerek tekrar eğlenceli bir deneyimi bize sunmasını bekliyoruz.

Oyunun sistem gereksinimleri resmi olarak açıklanmamış olsa da söylentileri baz alarak şu özelliklerin gerekeceğini söyleyebiliriz:

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
  • İşlemci: Intel Core i5 8400 veya AMD Ryzen 3 3300X
  • Grafikler: Nvidia GeForce 1060 3GB veya AMD Radeon RX 580 4GB
  • Bellek: 12 GB RAM
  • Depolama: 175 GB
  • DirectX 12 Uyumlu Grafik Kartı

Sizlerin yakında gelecek olan Call of Duty oyunlarının online modlarından beklentileri neler?

Shiftdelete / Gamegar

Advanced Micro Devices Twitter Gamegar Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber Shiftdelete tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Shiftdelete tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Shiftdelete kurumudur.

Son Dakika Haberleri

title