Haberi Paylaş

  Yeni Assassin's Creed romanı 2023'te gelecek

  Gamegar Haberleri

  Yeni Assassin's Creed romanı 2023'te gelecek

  Yeni Assassin's Creed romanı 2023'te geliyor. Serinin resmi Twitter hesabı Assassin's Creed: The Golden City romanını duyurdu.

  İlk piyasaya sürüldüğü tarihten beri oyun dünyasının dilinden düşmeyen Assassin's Creed yeni bir roman daha çıkarmayı planlıyor. Oyunlarını uzun bir süredir çeşitli romanlar ile destekleyen seri, Konstantinopolis'te geçen yeni romanı ile Hytham karakterinin yeni serüvenini anlatacak.

  ASSASSIN'S CREED ROMANI 2023'TE GELECEK

  Geçtiğimiz süreçte 10 adet Assassin's Creed romanı yayımlayan yayıncı The Golden City adlı yeni eserin 2023'te geleceğini duyurdu.

  Hytham karakteri daha önce Assassin's Creed Valhalla'da karşımıza çıktı. Kitabın tanıtım bülteninde yer alan bilgilere göre roman Hytham'ın yanı sıra Basim Ibn Ishaq'ı da konu alacak. Basim ise 2023 yılında çıkış yapacak Assassin's Creed Mirage'ın ana karakteri oldu.

  Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

  Assassin's Creed: The Golden City okuyucularını 867 yılının Konstantinopolis şehrine götürecek. Kitap oğluna suikast girişiminde bulunmaya çalışan imparator ve bu planı bozmaya çalışan Hytam ve Basim'in öyküsünü konu alacak.

  Daha önceden de fantastik kurgu ve macera türünde kitaplar kaleme alan Jaleigh Johnson, Assassin's Creed: The Golden City'yi kurgulayan isim oldu.

  Alejandro Colucci tarafından yaratılan kitabın kapağı geçtiğimiz günlerde yayımlandı. Okuyucuların ve oyuncuların da merakla beklediği Assassin's Creed: The Golden City, resmi hesap tarafından paylaşılan bilgiye 4 Nisan 2023'te internet üzerinden ve Amerika Birleşik Devletleri'nde satışa sunulacak.

  Kaynak: SaveButonu / Gamegar

  Twitter Gamegar Haberler

  Bu haber SaveButonu tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. SaveButonu tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı SaveButonu kurumudur.
  title