Haberi Paylaş

Xbox Game Pass'e üç yeni oyun geliyor

Gamegar Haberleri

Xbox Game Pass'e üç yeni oyun geliyor

Xbox Game Pass'in Topluluk Lideri Megan Spurr'un yaptığı açıklama ile Xbox Game Pass'e Monster Hunter Rise, Persona 3 Portable ve Persone 4 Golden geleceği duyuruldu.

Xbox'ın abonelik hizmeti Xbox Game Pass'in kütüphanesine önümüzdeki hafta üç yeni oyun ekleneceği bildirildi. Ayrıca eklenecek oyunların yanı sıra 15 Ocak'ta kütüphaneden ayrılacak oyunlar da belli oldu.

  • Persona 3 Porable (Bulut, Konsol ve PC) – 19 Ocak
  • Persona 4 Golden(Bulut, Konsol ve PC) – 19 Ocak
  • Monster Hunter Rise (Bulut, Konsol ve PC) – 20 Ocak

Ayrıca hatırlatmak açısından geçtiğimiz haftalarda Xbox Game Pass kütüphanesine Mortal Shell: Enhanced Edition,Stranded Deep ve Valheim: Mistlands Biome Update'in de geldiğini hatırlatmakta fayda var.

Xbox Game Pass'e üç yeni oyun geliyor

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

  • Danganronpa: Trigger Happy Havoc
  • Nobody Saves The World
  • Pupperazzi
  • The Anacrusis
  • We Happy Few
  • Windjammers 2

Bir gün ile ertesi gün arasında "gizli" bir saat olduğunu söylersem... bana inanır mısın? Kalbin gücünde, Persona'da ustalaşın ve Karanlık Saat'in trajik gerçeğini ortaya çıkarın. Persona serisini yeniden icat eden ikonik, eleştirel beğeni toplayan RPG'yi deneyimleyin!

Xbox Game Pass'e üç yeni oyun geliyor

Kahramanı ve arkadaşlarını bir seri cinayetler zinciriyle başlatılan bir yolculuğa çıkaran bir reşit olma hikayesini deneyimleyin. Dünyaca ünlü Persona 4 Golden, unutulmaz maceralar, anlamlı bağlar ve arkadaşlarla birlikte paylaşılan yürek ısıtan deneyimler vaat ediyor.

Xbox Game Pass'e üç yeni oyun geliyor

Eleştirmenlerce beğenilen aksiyon-RPG serisi geri dönüyor! Japon folklorundan ilham alan Kamura ülkesinde geçen oyunda oyuncular, korkunç canavarlarla savaşmak, çok çeşitli teçhizatlar üretmek ve dünyanın felakete düşmesini önlemek için bir araya gelecekler. Meydan okumaya kalk ve ava katıl!

Xbox Game Pass'e üç yeni oyun geliyor

xbox Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title