Valorant yeni ajan ne zaman gelecek? Türk ajan ne zaman geliyor? Valorant Türk ajan çıkış tarihi! - Haberler
Haberi Paylaş

Valorant yeni ajan ne zaman gelecek? Türk ajan ne zaman geliyor? Valorant Türk ajan çıkış tarihi!

Haberler.com - Yakupcan Aydemir - Gamegar
 - Güncelleme:
Valorant yeni ajan ne zaman gelecek? Türk ajan ne zaman geliyor? Valorant Türk ajan çıkış tarihi!

Riot Games'in oynaması ücretsiz popüler oyunu Valorant'a gelecek yeni ajanın Türk olacağı anlaşılması üzerine Valorant Türk ajanın ne zaman geleceği merak edilir hale geldi. Valorant Mart ajan durumunun paylaşılmasıyla beraber yeni gelen Türk kahvesi ve lokumlu fotoğraf sonrası meraklar gittikçe artmaya başladı. Peki, Valorant Türk ajan ne zaman gelecek? Valorant Türk ajan çıkış tarihi! Valorant Fade ne zaman çıkacak? Detaylar haberimizde...

Valorant yeni ajan ne zaman gelecek sorusunun yanıtı merak ediliyor. Valorant'a gelecek yeni ajanın Türk olacağı biliniyor. Daha önce oyuncular ile paylaşılan bilgiler sonrası Valorant yeni ajanın Türk olacağı kesinleşti. 28 Mart tarihinde Valorant karakter yapımcısı John Goscickis'in paylaştığı yazıda Valorant'ta yeni bir ajan tasarlamak için gereken süreyi belirtti. Peki, Valorant Türk ajan ne zaman gelecek? Valorant Fade ne zaman çıkacak? Valorant Türk ajan çıkış tarihi! İşte detaylar...

VALORANT YENİ TÜRK AJAN NE ZAMAN GELECEK?

Valorant karakter yapımcısı john Goscickis'in 28 Mart'ta paylaştığı bir görselde Türk kahvesi ve lokum yer aldı. Karakterimizin Türk olacağı bu paylaşım ile netleşti. Ancak, karakterin çıkış tarihi için henüz bir bilgi verilmedi. Goscickis, Valorant'ta yeni bir karakter tasarlamak için 12-15 ay süre gerektiğini belirtti. Türk ajan FADE'in 26 Nisan'da gelmesi bekleniyor.

Valorant Türk ajan ne zaman gelecek? Valorant Türk ajan çıkış tarihi!

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

VALORANT TÜRK AJAN ÇIKIŞ TARİHİ

Valorant'a son gelen karakter Neon, Ocak ayında geldi. Bu nedenle yeni bir karakterin tasarlanması uzun sürecektir ki, bu da Valorant Türk ajanının önümüzdeki aylarda çıkış yapacağı biliniyor. Valorant Türk ajan FADE hakkındaki tüm detayların resmi olarak tanıtımı 24 Nisan günü VCT 2022: Masters Reykjavík turnuvasında olacağı bildirildi. Türk ajan FADE'in 26 Nisan'da gelmesi bekleniyor.

Valorant yeni ajan ne zaman gelecek? Türk ajan ne zaman geliyor? Valorant Türk ajan çıkış tarihi!

Yakupcan Aydemir
Gamegar Editörü Haberler.com - Gamegar

Riot Games Valorant Valorant Mart Türk Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title