Twitch'teki ücretli özellik Youtube'a geliyor - Haberler
Haberi Paylaş

Twitch'teki ücretli özellik Youtube'a geliyor

Haberler.com - Yakupcan Aydemir - Gamegar
 - Güncelleme:
Twitch'teki ücretli özellik Youtube'a geliyor

Twitch'teki kullanıcıların birbirlerine ücretli abonelik hediye ettikleri sistem popüler video izleme platformu YouTube'a da ekleniyor. Youtube, kullanıcılar arası ücretli abonelik hediye etmelerine izin verecek.

Twitch, canlı yayın için ABD ve Avrupa'da en büyük platform olmaya devam ederken, popüler video izleme platformu YouTube, kullanıcılar arası birbirlerine ücretli katıl aboneliği hediye etme özelliğini ekledi.

YouTube'un yaptığı açıklamada, küçük bir içerik oluşturucu grubuyla yeni bir üyelik hediye özelliğini test ediyor. Şirket Kanal Üyelikleri Hediyesi'nin beta sürümünü başlattı ve bu da kullanıcıların birbirlerine ücretli abonelik hediye etmelerini sağlıyor.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

YouTube, bir blog yazısında, "Bunu henüz yaygın olarak kullanıma sunmaya hazır değiliz, bu yüzden geri bildirim almak ve özellikler geliştirmeye devam etmek için bir Beta başlatıyoruz" dedi. "Örneğin, mobil cihazlarda hediye üyelikleri satın almak, tam lansman için uygulayacağız, Beta sırasında kullanılamıyor."

  • Ana YouTube sitesinde ve uygulamasında katılımcı bir kanala üye olun.
  • youtube.com adresini ziyaret edin veya YouTube uygulamasını açın.
  • Desteklemek istediğiniz içerik üreticinin kanalına ya da yüklediği bir videoya gidin ve kanalında üyelikler özelliğini etkinleştirip etkinleştirmediğini kontrol edin.
  • Katıl'a dokunun veya tıklayın.
  • Ödeme bilgilerinizi girmek için talimatları uygulayın.
  • Satın Al'a dokunun veya tıklayın.
  • İşleminiz tamamlandıktan sonra bir karşılama duyurusu görürsünüz.

Yakupcan Aydemir
Gamegar Editörü Haberler.com - Gamegar

Youtube, Twitch, Gamegar, Teknoloji, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title