Sıfır yapı modu, Fortinte'ın oyuncu sayısını önemli ölçüde arttırdı - Haberler
Haberi Paylaş

Sıfır yapı modu, Fortinte'ın oyuncu sayısını önemli ölçüde arttırdı

Haberler.com - Yakupcan Aydemir - Gamegar
 - Güncelleme:
Sıfır yapı modu, Fortinte'ın oyuncu sayısını önemli ölçüde arttırdı

Epic Games, Fortnite'ın son sezonunda büyük bir değişikliğe giderek oyunun en ikonik özelliği olan inşa modunu kaldırdı. Oyuna olan ilgiyi arttırmak nedeniyle yapılan bu riskli hareket istenileni başardı ve oyuncu sayısını tekrardan yükseltti.

Epic'in sıfır inşa modu olarak adlandırdığı oyun modunda Fortnite'ı diğer battle royale oyunlarından ayıran özelliği olan inşası kaldırılması sonrası oyuna büyük bir oyuncu göçü akın etti.

FORTNITE SIFIR İNŞA MODU

Fortnite'ta adam vurma yeteneği gerektiği kadar rakibe karşı oluşturulan duvarları da inşa etmek önemliydi. Çoğu oyuncu hem savaşıp hem de inşa etmekte zorlanıyordu ve bu yüzden Fortnite'tan uzak durmayı tercih ediyordu. Ancak, Fortnite'ın sıfır inşa modunu getirmesinin ardından oyuna tekrardan bir oyuncu göçü yaşandı.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Hem savaşta hem de inşa kısmında profesyonel olan oyuncular, inşa modunun kaldırılmasına üzülüp sinirlense de onların da siniri kısa süre sonra geçti. Fortnite, kısa süreliğine getirdiği sıfır inşa modunu kalıcı olarak eklerken oyunculara istediğini oynaması için seçenek sundu.

Yakupcan Aydemir
Gamegar Editörü Haberler.com - Gamegar

Epic Games, fortnite, Gamegar,, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title