Roblox çöktü mü? Roblox açılmıyor hatası! 503 service unavailable Roblox erişim sorunu nedir? Serverlar ne zaman açılacak? - Haberler
Haberi Paylaş

Roblox çöktü mü? Roblox açılmıyor hatası! 503 service unavailable Roblox erişim sorunu nedir? Serverlar ne zaman açılacak?

Haberler.com - Gamegar
 - Güncelleme:
Roblox çöktü mü? Roblox açılmıyor hatası! 503 service unavailable Roblox erişim sorunu nedir? Serverlar ne zaman açılacak?

Roblox serverlarına erişim bir süredir sağlanamıyor. Bu çöküşün sebebi bilinmiyor ancak oyuncular uzun süre serverlara ulaşamadı. Roblox neden açılmıyor 2022? sorusunun yanıtı bu nedenle merak ediliyor. Roblox çöktü mü, serverlar çalışmıyor mu? Roblox ne zaman açılacak? Roblox açılmıyor hatası ve 503 service unavailable sorunu

Roblox neden açılmıyor? 2022 Ocak Roblox erişim sorunu ne zaman düzelir? sorularının yanıtı merak ediliyor. Roblox'un geliştiricileri ilk olarak Cuma günü hizmetle ilgili sorun yaşandığı hakkında tweet attı. Pazar günü öğleden sonra ise, bölgeleri kademeli olarak yeniden çevrimiçi hale getirdiğini söyledi. Pazar akşamına kadar Roblox'un her yerde tekrardan çevrimiçi olduğunu belirtmişti ancak oyuncular yeniden serverlara erişemiyor. Roblox ne zaman açılacak?

ROBLOX ERİŞİM SORUNU: NEDEN AÇILMIYOR?

Roblox bugün 21 Ocak 2022'de çöktü. Roblox şu anda çalışmıyor, ancak henüz resmi açıklama gelmedi. Downdetector hizmetinin sağladığı grafiğe göre kullanıcıların Roblox ile sorun yaşadığını görebiliyoruz.

Roblox neden açılmıyor? 2022 Ocak Roblox erişim sorunu: Serverlar ne zaman açılacak? Roblox çöktü mü?

En çok bildirilen sorunlar %73 Web Sitesi %21 Sunucu Bağlantısı %6 Oyun Oynama.

Roblox ne zaman çalışmaya başlayacak?

Henüz Roblox geliştiricilerinden resmi bir açıklama yok. Daha fazla bilgi edinilirse bu haberi güncelleyeceğiz.

Haberler.com - Gamegar

Roblox, Gamegar,, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title