Haberi Paylaş

Oxenfree 2: Lost Signals'ın çıkış tarihi ertelendi

Gamegar Haberleri

Oxenfree 2: Lost Signals'ın çıkış tarihi ertelendi

Night School Studio'nun geliştirip Netflix'in yayıncılığını yaptığı keşif macera oyunu Oxenfree 2'nin çıkış tarihi 2023 yılına ertelendi.

Geliştirici ekip Night School Studio'nun Twitter'dan yaptığı paylaşım ile oyunun daha iyi şekilde geliştirilmesi için oyunun çıkış tarihini ertelediklerini açıkladı.

OXENFREE 2, 2023'E ERTELENDİ

Night School, "Hayran sanatınızı görmek, heyecanlı yorumlarınızı okumak ve sizinle bağlantı kurmak, bunu şimdiye kadarki en iyi oyunumuz yapma tutkumuzu körüklüyor." Şeklinde paylaşım yaptı. "Oxenfree 2'yi gerçekten özel kılmak ve daha fazla yerelleştirme eklemek için" Oxenfree 2'nin 2023 yılına ertelendiği bildirildi.

OXENFREE 2 KONUSU

TV'ler açılır ve kapanır. Uçaklar radar kaybeder. Radyo istasyonları statik üzerinden yayın yapamaz. Küçük bir sahil kasabası olan Camena'da, doğal olmayan şekilde meydana gelen elektromanyetik dalgalar, aniden elektrik ve radyo ekipmanlarında parazite neden oluyor. İsteksizce Riley Poverly, gizemi araştırmak için memleketine döner, ancak bulduğu şey umduğundan daha fazlasıdır.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

OXENFREE II: Lost Signals, Night School Studio'dan eleştirmenlerce beğenilen anlatı macera oyunu OXENFREE'nin akıllara durgunluk veren devam oyunudur. Bağımsız bir hikaye olarak oynayın veya orijinali oynayarak daha derine inin - bu size kalmış. Oynadıkça hikayenin her adımını seçimlerinizle şekillendireceksiniz. Elinizdeki doğaüstü olaylarla nasıl başa çıkmayı seçtiğiniz, geleceği sonsuza dek değiştirecektir.

Oxenfree 2: Lost Signals, bu yılın ilerleyen zamanlarında Xbox One, Xbox Series X / S, PS4, PS5, Nintendo Switch ve PC için çıkacak.

Oxenfree 2: Lost Signals'ın çıkış tarihi ertelendi

Steam Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title