League of Legends'ın romanı çıkıyor - Haberler
Haberi Paylaş

League of Legends'ın romanı çıkıyor

Haberler.com - Yakupcan Aydemir - Gamegar
 - Güncelleme:
League of Legends'ın romanı çıkıyor

Riot ve Orbit Books, League of Legends'ın büyüyen kurgusan evrenindeki ilk romanını üretmek için bir ortaklık duyurdu. Kendi içerisinde bir lore'u bulunan League of Legends'ın hikâyesi yazıya dökülecek. Ruination, Riot Games başyazarı Anthony Reynolds tarafından kaleme alınıyor ve bu Eylül ayında piyasaya sürülecek.

Ruination, şampiyon Kalista'ya, 2013'te kadroya eklenen İntikam Mızrak'ına ve geçen yıl kendi spinoff rol yapma oyununa sahip olan daha yeni bir şampiyon olan Ruined King Viego'ya odaklanıyor. Ruination, "Kral Viego'nun askeri general Kalista'ya odaklanarak, zehirli kraliçe Isolde'yi iyileştirmenin tek yolu olan antik büyüye erişimi olabilecek efsanevi bir diyar ararken" bu iki karakter arasındaki ilişkiyi araştırıyor.

LEAGUE OF LEGENDS'IN ROMANI ÇIKIYOR

Kalista'nın İntikam Mızrağı olarak ikinci kariyerinde olduğu ve Kral Viego'nun artık her Şeytan Ağlayabilen kahramanın görüntüsüne sahip "Harap Kral Viego" olduğu göz önüne alındığında, Kalista'nın arayışının plana uygun gittiğini hayal edemiyorum.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Ruination, geçen Temmuz ayındaki Sentinels of Light oyun için etkinliği ve Ruined King RPG'den oluşan bir League multimedya hikayesinin üçüncüsü gibi görünüyor.

Ruination'ın 6 Eylül tarihinde çıkması planlanıyor ve ön siparişi 28 ABD dolarına satışa sunuldu. Roman, Anthony Reynolds tarafından kaleme alındı.

League of Legends'ın romanı çıkıyor

League of Legends'ın romanı çıkıyor

Yakupcan Aydemir
Gamegar Editörü Haberler.com - Gamegar

League Of Legends Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title