Haberler

Korsan temalı simülasyon oyunu Tortuga – A Pirate's Tale, 2023'te çıkacak

Güncelleme:

Gaming Minds Studios'ın geliştiriciliğini yapıp Kalypso Media'nın yayıncılığını üstlendiği sıra temelli, strateji ve simülasyon oyunu Tortuga – A Pirate's Life, 2023'te PC ve konsol için çıkış yapacak.

Karayipler'in yolunu tutan bir korsan gemisi filosunun komutasını üstlenmiş, altın ve şan isteğiyle yanıp tutuşan bir korsan kaptanının yolculuğunu anlatan Tortuga -A Pirate's Life'ın PC ve konsollar için çıkış tarihi açıklandı.

TORTUGA A PIRATE'S LIFE 2023'TE ÇIKACAK

Tortuga A Pirate's Life 2023'ün ilk çeyreğinde PlayStation 5 , PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch ve Epic Games Store için çıkış yapacak.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

TORTUGA A PIRATE'S LIFE KONUSU

Tortuga - A Pirate's Tale, Karayipler'i vurmak için korsan gemilerinden oluşan bir filonun komutasını üstlenen, altın ve zafer hırsıyla dolu bir korsan kaptanın yolculuğunu anlatıyor. Ticaret konvoylarına baskın düzenleyerek, gemileri yükselterek ve tabii ki her zaman mürettebatın moralini gözeterek yolculuğunda ilerliyor. Bunu yaparken, korsan kaptan arkadaşlarını kendi gemileri ve bireysel yetenekleriyle filosuna katılmaya ikna etmeye çalışır. Önünde daha da büyük ödüller varken, Karayipler'in tartışmasız en büyük korsanı olana kadar durmayacak. Daha az göster

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Epic Games Haberler

Son seçim anketinde iktidar ile muhalefet arasında 1,7 puanlık fark

Son seçim anketinde iktidar ile muhalefet arasında 1,7 puanlık fark

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

KKTC'de konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan: Miçotakis'e 'Bize sataşma' dedim

KKTC'de konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan: Miçotakis'e 'Bize sataşma' dedim

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
Ali Koç'tan yaylım ateşi: Cumhurbaşkanımızın haberi olmadan gücünü kullanıp futbolu dizayn edenlerin sonuna az kaldı

Ali Koç'tan yaylım ateşi: Cumhurbaşkanımızın haberi olmadan gücünü kullanıp futbolu dizayn edenlerin sonuna az kaldı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title