Ghostwire: Tokyo'nun yönetmeni devam oyunu ile ilgileniyor - Haberler
Haberi Paylaş

Ghostwire: Tokyo'nun yönetmeni devam oyunu ile ilgileniyor

Haberler.com - Yakupcan Aydemir - Gamegar
 - Güncelleme:
Ghostwire: Tokyo'nun yönetmeni devam oyunu ile ilgileniyor

Geliştiriciliğini Tango Gameworks'ün yayıncılığını ise Bethesda Softworks'ün üstlendiği tek oyunculu rol yapma oyunu Ghostwire: Tokyo'nun yönetmeni, devam oyunu ile ilgilendiğini bildirdi.

IGN Japan ile yapılan röportaja demeç veren Ghoswire: Tokyo yönetmeni Kenji Kimura, sadece bir devam oyunu değil, aynı zamanda ilk oyun için DLC yapmak istediğini doğruladı.

Kenji Kimura'nın yaptığı röportajda, "Sanırım işler biraz daha sakinleştirildiğinde ve biraz daha soğuduğumda, DLC ve devam oyunu için fikirlerim olacak ve bunları yapacağım." dedi. "Henüz hiçbir şeye karar verilmedi, bu yüzden sana bundan daha fazlasını söyleyemem."

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

PlayStation konsoluna özel olarak piyasaya sürülen Ghostwire: Tokyo, devam oyunu için Microsoft'un Bethesda'yı satın alması nedeniyle PC kullanıcıları için de çıkış yapması muhtemel olarak görülüyor.

Ghostwire: Tokyo, tehlikeli bir kâhinin ortaya çıkardığı ölümcül doğaüstü güçler tarafından istilaya uğradı ve şehrin sakinleri bir anda ortadan kayboldu. Ghostwire: Tokyo'da intikam arayışındaki güçlü bir ruhani varlıkla müttefik kur, insanların kaybolmasının ardındaki karanlık gerçeği ortaya çıkarmak için çeşitli güçlü yeteneklerde ustalaş ve bilinmeyenle yüzleş.

Ghostwire Tokyo'nun Steam'de çıkış yapmasının ardından yaklaşık dört bin Steam kullanıcısından yüzde 80 kadar olumlu inceleme alarak devam oyunu için yönetmene yeşil ışık yakılmıştı. Yönetmen, devam oyunu için başka bir açıklamada bulunmadı.

Ghostwire: Tokyo'nun yönetmeni devam oyunu ile ilgileniyor

Yakupcan Aydemir
Gamegar Editörü Haberler.com - Gamegar

Steam oyun Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title