Fortnite inşa modu geri döndü - Haberler
Haberi Paylaş

Fortnite inşa modu geri döndü

Haberler.com - Yakupcan Aydemir - Gamegar
 - Güncelleme:
Fortnite inşa modu geri döndü

Oynaması ücretsiz popüler battle royale oyunu Fortnite'a geçtiğimiz günlerde gelen sıfır inşa modu oldukça tutulmasının ardından oyuna kalıcı olarak eklendi. Fortnite'ı diğer oyunlardan farklı kılan inşa modu ise geri geldiği duyuruldu.

Kaldırıldıktan iki hafta sonra inşa modu Fortnite'a geri döndü. Fortnite'ın Twitter hesabından yaptığı paylaşımda ister inşa modunu seçin isterseniz de sıfır inşa modunu seçerek Fortnite'ı oynayabileceksiniz.

Bu zamana kadar ki battle royale oyunlarından farklı bir yapısı olan Fortnite'taki inşa modu, geçtiğimiz günlerde oyundan kaldırılmıştı ve inşasız bir battle royale deneyimi sunuldu. Ancak, Fortnite'ın resmi Twitter hesabından yaptığı duyuru ile inşa modunun geri geldiği açıklandı.

Fortnite'ın resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "İnşa geri döndü. İster Fortnite Battle Royale'de inşa etmeyi seçin, ister yeni Fortnite sıfır inşa modunu deneyin, zafere giden yolda koşun, tırmanın ve ezin." sözlerine yer verildi.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Fortnite'ta inşa modunun kaldırılmasının ardından birçok oyuncu Fortnite'ın böyle daha güzel olduğunu öne sürdü. Fakat bu durum, inşa modunda profesyonel olan oyuncuları rahatsız etti. Geliştirici Epic Games, durumu eşitlemek adına oyuna iki farklı mod seçeneği sunarak isteyen inşa moduna girip oynayabilirken isteyen de sıfır inşa modunu oynayabilecek.

Fortnite inşa modu geri döndü

Yakupcan Aydemir
Gamegar Editörü Haberler.com - Gamegar

Epic Games fortnite Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title