Fall Guys oyun bulmuyor hatası nasıl çözülür? Fall Guys maç bulmuyor - Haberler
Haberi Paylaş

Fall Guys oyun bulmuyor hatası nasıl çözülür? Fall Guys maç bulmuyor

Haberler.com - Yakupcan Aydemir - Gamegar
 - Güncelleme:
Fall Guys oyun bulmuyor hatası nasıl çözülür? Fall Guys maç bulmuyor

Fall Guys'ın Epic Games'te ve konsollarda ücretsiz olmasının ardından birçok oyuncunun sunuculara bir anda yüklenmesiyle beraber Fall Guys sunucularında oyun bulmama sorunları arttı. Oyuncular oyun bulmaya çalışırken "looking for players" ekranında oyuncuları bekletiyor. Peki, Fall Guys oyun bulmuyor hatası nasıl çözülür?

Fall Guys'ın geliştiricisi Mediatonic'in Epic Games tarafından satın alınmasıyla beraber Steam mağazasından kaldırılıp Epic Games mağazasında ücretsiz olarak yayınlanan parti oyunu Fall Guys'ta oyuncular oyun bulamama sorunu ile karşılaşıyor. Peki neden Fall Guys neden oyun bulmuyor? İşte detayları…

Fall Guys'ın 21 Haziran'da ücretsiz olmasının ardından yüzbinlerce kullanıcının oyun sunucularına akın etmesiyle beraber oyunun sunucularında problem oluştuğu bildirildi. Fall Guys'ta oyun bulamama sorunun nedeni ise oyuncuların bir anda oyuna girmeleri nedeniyle sunucularda sorun yaşandığı biliniyor.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Çözüm olarak ise VPN'iniz açıksa kapatmanızı öneririm. Eğer hala işe yaramıyorsa oyunun sunucularının tekrardan düzelene kadar beklemeniz gerekmektedir.

Fall Guys sunucularında yaşanan yoğunluk nedeniyle oyuncuların giriş yapmasında da hatalar yaşanma. Bazı oyuncular oyuna girmeye çalışırken Failed to login, please check your connection hatası ile karşılaşıyor. Eğer bu hatayı alıyorsanız yapmanız gereken tek şey sunucuların eski haline gelmesini beklemek olacak.

Fall Guys oyun bulmuyor hatası nasıl çözülür? Fall Guys maç bulmuyor

Yakupcan Aydemir
Gamegar Editörü Haberler.com - Gamegar

Epic Games Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title