Epic Games, elde ettiği gelirleri Ukrayna'ya bağışlayacak - Haberler
Haberi Paylaş

Epic Games, elde ettiği gelirleri Ukrayna'ya bağışlayacak

Haberler.com - Yakupcan Aydemir - Gamegar
 - Güncelleme:
Epic Games, elde ettiği gelirleri Ukrayna'ya bağışlayacak

Son zamanların popüler dijital video oyun dağıtımcısı Epic Games, 3 Nisan'a kadar elde edeceği tüm gelirleri Ukrayna'daki savaştan etkilenen insanlara bağışlayacağını duyurdu.

Epic Games'in internet sitesinde paylaştığı bir gönderide Epic Games'in 20 Mart'tan 3 Nisan'a kadar elde ettiği tüm Fortnite gelirini, Ukrayna'daki savaştan etkilenenler için insani yardıma adayacak.

DirectRelief, Unicef, Birleşmiş Milletler Dünya Gıda Programı ve BM Mülteci Örgütü yardım kuruluşlarına bağışlanacak bu süre zarfındaki Fortnite gelirleri, Ukrayna'daki savaştan etkilenen insanlar için bağışlanacak.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

20 Mart 2022 ile 3 Nisan 2022 tarihleri arasında gerçek parayla yapılan Fortnite satın alımlarının tamamı paylaştırılacaktır. Buna gerçek parayla satılan V-Papel paketleri, Fortnite Tayfası, Hediye savaş bileti ve boşluk yolcusu paketi gibi kozmetik paketler de dâhildir.

Ayrıca Epic Games sıkça sorulan sorular kısmında Fortnite satın alımlarının Ukrayna'ya gitmesini istemeyen kullanıcılarının 4 Nisan'a kadar Fortnite'ta gerçek parayla herhangi bir şey satın almamasını duyurdu.

Epic Games, elde ettiği gelirleri Ukrayna'ya bağışlayacak

Yakupcan Aydemir
Gamegar Editörü Haberler.com - Gamegar

Epic Games Ukrayna Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title