CSGO'da 2 milyon dolarlık envanter soygun gerçekleşti! 7 adet Dragon Lore çalındı - Haberler
Haberi Paylaş

CSGO'da 2 milyon dolarlık envanter soygun gerçekleşti! 7 adet Dragon Lore çalındı

Haberler.com - Yakupcan Aydemir - Gamegar
 - Güncelleme:
CSGO'da 2 milyon dolarlık envanter soygun gerçekleşti! 7 adet Dragon Lore çalındı

Ohnepixel kullanıcı adlı Twitch yayıncısı, Counter Strike Global Offensive envanterinde yer alan 2 milyon dolar değerindeki silah kaplamalarının olduğu Steam hesabının çalındığını açıkladı. Yayıncı, hesabında 7 adet hatıra Dragon Lore ve karambit olduğunu bildirdi.

Yayıncıya göre tüm zamanların en pahalı CSGO envanterinin bulunduğu Steam hesabının çalındığını ve 2 milyon dolar değerindeki kaplamaların teker teker satıldığı veya takaslandığı bildirildi.

2 MİLYON DOLARLIK CSGO ENVANTERİ ÇALINDI

Twitch yayıncısı Ohnepixel'in Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Steam hesabında 2 milyon dolardan fazla değeri bulunan CSGO envanterindeki kaplamaların çalındığını söyledi. Tweeti paylaşırken ise, "Biz konuşurken bazı öğeler satılıyor ve takaslanıyor" sözlerine yer verdi.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

CSGO'da 2 milyon dolarlık envanter soygun gerçekleşti! 7 adet Dragon Lore çalındı

7 ADET HATIRA AWP DRAGON LORE ÇALINDI

Yayıncının paylaştığı tweette ayrıca "tüm zamanların en pahalı envanteri" olduğunu bildirerek envanterinde 7 adet Hatıra AWP Dragon Lore olduğunu ve yıldızsız karambit de dahil olmak üzere toplamda 2 milyon dolardan fazla değerindeki envanteri çalındı.

Steam hesabının e-posta ve şifresinin değiştirildiğini bildiren Ohnepixel, Steam ve CSGO'nun resmi hesaplarından yardım istedi.

Yakupcan Aydemir
Gamegar Editörü Haberler.com - Gamegar

Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title