Haberi Paylaş

  Assassin's Creed mobil oyunu Jade'in oynanış videosu sızdırıldı

  Gamegar Haberleri

  Assassin's Creed mobil oyunu Jade'in oynanış videosu sızdırıldı

  Assassin's Creed Jade oynanış videosu sızdırıldı. Ubisoft tarafından mobil platformlar için geliştirilen oyunun görüntüleri ortaya çıktı.

  Ubisoft'un geçtiğimiz aylarda Codename Jade adı ile duyurduğu Assassin's Creed oyunundan oynanış görüntüleri sızdırıldı. Geçtiğimiz süreçte sessizliğini yeni Assassin's Creed oyunları ile bozan firmadan yeni bir sızıntı geldi.

  ASSASSIN'S CREED JADE OYNANIŞ VİDEOSU SIZDIRILDI

  Bu isimler hakkında Ubisoft adım adım açıklamalar ve duyurular yapmaya devam ediyor. Bazen bu duyurular şirketin kontrolü dışında da olabiliyor. Geçtiğimiz saatlerde yaşanan bir sızıntı da bunun örneği oldu. Ubisoft'un mobil platformlar için geliştirdiği Assassin's Creed Jade'in 2 dakika 30 saniye uzunluğundaki oynanış görüntüleri sızdırıldı. Videoda Jade'in oynanışı ve grafikleri hakkında fikir sahibi olmak mümkün.

  Videodan da anlaşıldığı üzere Jade oyuncuları antik Çin'e götürüyor. Sızdırılan videoda üçüncü şahıs kamerasından izlediğimiz ana karakter Çin Seddi üzerinde dövüşürken ve koşarken görülüyor. Oynanış videosunda ayrıca kılıç dövüşüne ait sahneler de yer alıyor. Gizlilik tarafında Assassin's Creed Jade'in nasıl bir oynanış formülü sunacağına dair henüz bilgi yok.

  Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

  Bir mobil oyun olarak diğer platformlara kıyasla daha az imkana sahip olsa da Jade'in oldukça etkileyici göründüğünü rahatlıkla söyleyebiliriz. Karakterlerin yürüme ve koşma animasyonları, yüz şekilleri ve ifadeleri gibi detaylar da bir mobil oyuna göre standardın üstünde. Oyun henüz geliştirilme aşamasında olduğundan çıkış yaptığında nasıl gözükeceği ise merak konusu olmaya devam ediyor.

  Assassin's Creed Jade oynanış videosu oyunu gözler önüne serilse de Ubisoft'tan sızıntıya dair henüz resmi bir açıklama gelmedi. Assassin's Creed Jade'in ne zaman çıkış yapacağı ise henüz bilinmiyor.

  Kaynak: SaveButonu / Gamegar

  Çin Halk Cumhuriyeti Ubisoft Gamegar Haberler

  Bu haber SaveButonu tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. SaveButonu tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı SaveButonu kurumudur.
  title