Haberler » Spor » Galatasaraylılar Telekom Stadı'nda Buluştu - Spor

Galatasaraylılar Telekom Stadı'nda Buluştu

Galatasaray Teknik Heyeti ve Bazı Futbolcular Lütfi Kırdar ve Kongre Merkezi'inde Bulunan Expo Fuarı'nda Bulunan Sponspor Firmaları Türk Telekom ve Avea'nın Stantını Ziyaret Ettiler.

Galatasaraylılar Telekom Stadı'nda Buluştu

Galatasaray teknik heyeti ve bazı futbolcular Lütfi Kırdar ve Kongre Merkezi'inde bulunan Expo Fuarı'nda bulunan sponspor firmaları Türk Telekom ve Avea'nın stantını ziyaret ettiler. Teknik direktör Frank Rijkaard, yardımcısı Neeskens ve futbolcular Barış Özbek, Mehmet Topal, Ufuk Ceylan statta imza dağıttılar ve soruları cevapladılar.

Transferin son gününde Manisaspor'dan Galatasaray'a transfer olan ve henüz daha ilk 18'e dahi giremeyen kaleci Ufuk Ceylan, hayallerinin takımına geldiğini söyledi. Büyük bir camiada olduğu için mutlu olduğunu belirten genç kaleci, "Galatasaray formasını uzun yıllar giymek istiyorum. İnşallah Milli Takım ve Galatasaray formasını uzun yılar giyerim." dedi.

Öte yandan sunuculuk yapan kişinin, 'Milli futbolcumuz Barış Özbek' demesi üzerine genç futbolcu, henüz milli olmadığını belirterek, henüz Almanya veyahut Türkiye Milli Takımı'nın formasını giymek için karar vermediğini söyledi. Barış, "İnşallah A Milli Takım forması giyerim." dedi.

Öte yandan Barış çıkışta gazetecilerin Arda Turan'ın domuz gibi olmasıyla ilgili sorduğu soruya ise, "Arda'nın hastalığı ile ilgili bilgi almadım. Ayrıca Florya'da grip için ekstra bir önlem görmedim. Ben Almanya'dan yeni geldim." diye konuştu.

(CİHAN)

Kaynak: CHA

Manşet

Haberler