Galatasaraylı Servet Çetin: ''Yeterince mücadele etmedik"

Galatasaraylı futbolculardan Emre ve Servet, Gaziantepspor karşısında yeterince mücadele etmediklerini, yaşanan puan kaybına rağmen şampiyonluk yarışında yollarına devam edeceklerini söyledi.

Galatasaraylı Servet Çetin: ''Yeterince mücadele etmedik

Galatasaraylı futbolculardan Emre ve Servet, Gaziantepspor karşısında yeterince mücadele etmediklerini, yaşanan puan kaybına rağmen şampiyonluk yarışında yollarına devam edeceklerini söyledi.

Ali Sami Yen Stadı'nda Gaziantepspor ile 0-0 berabere kalan Galatasay'da futbolculardan Servet maç sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Gaziantepspor karşısında ilk kez ön libero mevkinde oynayan Servet, ''Kötü oynadığımı düşünmüyorum. Pozisyona da girdim. Normal oynadığım yerdeki performansımı vermem tabii ki mümkün değil; ama elimden geleni yaptım. Puan kaybının mazereti yok. Çok kötü oynadık ve mücadele etmedik. Çok önemli bir maçtı ve şampiyonluk yolunda kazanmamız gerekiyordu. Bunu başaramadık. Rakibimiz de çok pozisyona girdi. Hiç bu kadar pozisyon vermemiştik. Telafisi olmayan puan kayıpları yaşadık. Rakiplerin artık puan kayıplarını beklemek kötü bir şey. Elimizde avantaj varken bunu kaçırdık. Üzgünüz. Bahane bulmamamız gerekiyor. Şampiyonluğa oynuyoruz ve son 7 hafta. İyi oynayamayabiliriz veya pozisyon da bulmayabiliriz ama bugün hiç mücadele etmedik.'' dedi.

EMRE: ''FIRSATLARI DEĞERLENDİREMEDİK''

Galatasaray'ın savunma oyuncularından Emre ise, ''Elimize geçen fırsatları değerlendiremedik ve 2 puan kaybettik. İnşallah ileri haftalarda bunu telafi edebiliriz.'' diye konuştu.

VOLKAN: ''GALİBİYETİ KAÇIRDIK''

Gaziantepsporlu futbolcu Volkan Arslan ise, ''Bu akşam sahadan galip ayrılan biz olabilirdik; ama pozisyonları değerlendiremedik. Aldığımız bie puanla biraz rahatladık ancak daha puanlata ihtiyacımız var.'' dedi.

Daha önce Galatasaray formasıda giyen Volkan, ''Galatasaray benim eski takımım. Bence şampiyonluk yarışları devam ediyor. Onlara başarılar diliyorum.'' diye konuştu.

Gaziantepsporlu Bülent Bölükbaşı'da, ''Karşılaşmanın ilk yarısında yakaladığımız pozisyonları gole çevirseydik sahdan farklı ayrılırdık. Şimdi önümüzdeki maça bakıp alacağımız puanlarla üst sıralara çıkıp rahatlamak istiyoruz.'' açıklamasını yaptı.