Galatasaraylı Eski Başkanların Derbi Galibiyeti Sevinci

Turkcell Süper Lig'in 32. Haftasında Galatasaray'ın, Kendi Sahasında Ezeli Rakibi Fenerbahçe'yi 1-0 Yendiği Derbi Maçı Protokol Tribününde İzleyen Galatasaray Kulübü'nün Eski Başkanları Alp Yalman, Faruk Süren ve Mehmet Cansun, Maçın Ardından Statta Büyük Sevinç Yaşadılar.

Galatasaraylı Eski Başkanların Derbi Galibiyeti Sevinci

Turkcell Süper Lig'in 32. haftasında Galatasaray'ın, kendi sahasında ezeli rakibi Fenerbahçe'yi 1-0 yendiği derbi maçı protokol tribününde izleyen Galatasaray Kulübü'nün eski başkanları Alp Yalman, Faruk Süren ve Mehmet Cansun, maçın ardından statta büyük sevinç yaşadılar.

Galatasaray Kulübü eski Başkanı Alp Yalman, maçtan sonra yaptığı değerlendirmede, şampiyonluktan bahsetmek için şu an erken olduğunu belirterek, "Ligin bitimine 2 hafta kaldı. Çok dikkatli olmalıyız. Son 2 haftada Galatasaray'a yakışır neticeler alıp, ondan sonra şampiyonluktan bahsedebiliriz. İnşallah, gelecek hafta Sivasspor maçından da mutlu ayrılırız" dedi.

Galatasaray Kulübü eski Başkanı Faruk Süren ise ezeli rakipleri Fenerbahçe'yi yendikleri için mutlu olduklarını şampiyonluk yolunda avantajlı duruma geldiklerini, ancak ligde daha 2 maçları bulunduğunu ve son derece dikkatli olmaları gerektiğini söyledi.

Galatasaray Kulübü eski Başkanı Mehmet Cansun da elde edilen galibiyetin bugünkü teknik heyetin ve yönetimin eseri olduğunu ifade ederek, "İnşallah gelecek haftaki Sivasspor maçını da kazanırız" diye konuştu.

(İY-KÇ-S)

Kaynak: İHA