Galatasarayda Yeni Sezon Hazırlıkları

Galatasaray, Günü Çift İdman Yaparak Tamamladı.florya Metin Oktay Tesislerinde, Teknik Direktör Erik Gerets Yönetiminde Gerçekleştirilen Günün İkinci Çalışması Yaklaşık 1.5 Saat Sürdü. Isınma Haraketleri İle Başlayan Antrenman, Bir Hayli Sert Geçerken, Emre Aşık Sakatlanarak Çalışmayı Yarıda Bıra...

Galatasarayda Yeni Sezon Hazırlıkları

Galatasaray, günü çift idman yaparak tamamladı.
Florya Metin Oktay Tesislerinde, teknik direktör Erik Gerets yönetiminde gerçekleştirilen günün ikinci çalışması yaklaşık 1.5 saat sürdü. Isınma haraketleri ile başlayan antrenman, bir hayli sert geçerken, Emre Aşık sakatlanarak çalışmayı yarıda bıraktı. Tecrübeli futbolcunun sağ arka adalesini ovuşturduğu görüldü. Sarı - kırmızılı futbolcuların antrenman esnasında bir hayli hırslı oldukları gözlenirken, Hasan Şaş`ın, Arda`ya yaptığı sert bir hareket dikkat çekti. Arda, Hasan`ın sert girişi sırasında yükseğe zıplayarak olası bir sakatlıktan kurtulurken, genç oyuncu idmanda yaptığı hareketlerle ve güzel oyunu ile göz doldurdu. Gerets, antrenman sonunda Hasan Şaş ile bir süre görüşerek, idmanda yaptığı sert hareketle ilgili uyarılarda bulundu. Antrenmanda, sakatlıkları bulunan futbolcular Hakan, Ergün, Song, Ümit, Uğur ve Yalçın takımdan ayrı çalıştı.

Galatasaray, yarın sabah yapacağı çalışmanın ardından, öğleden sonra yeni sezon hazırlık kampı için Hollanda`ya gidecek.

Kaynak: DHA