Galatasaray Yönetimi, Futbol Takımı Teknik Heyeti ile Yemek Yedi

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Futbol Takımının Teknik Heyetiyle Beyti Restaurant'ta Yemek Yedi.

Galatasaray Yönetimi, Futbol Takımı Teknik Heyeti ile Yemek Yedi

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın ve yönetim kurulu üyeleri, futbol takımının teknik heyetiyle Beyti Restaurant'ta yemek yedi.

Kulüp Başkanı Özhan Canaydın, yemekte yaptığı açıklamada, birlik ve beraberlik içerisinde olduklarını belirterek, "Bir sürü dalgalanmaları sizlerle birlikte seyrediyoruz ve okuyoruz. Biz birlik ve beraberlik içindeyiz, ama aykırı fikirler olduğunda tartışırız, doğruyu bulmaya çalışırız. Galatasaray, şampiyonluk iddiasının sonuna kadar peşindedir. Yönetim kurulumuz, teknik heyetimiz, sporcularımız aynı hedefe kilitlenmiştir. Her zamanki gibi yolumuza devam ediyoruz. Taraftarlarımızla bir sorunumuz yok. Kulüpte ayrılık yoktur. Galatasaray ideallerine ve felsefesine uyan herkes bir ailedir. Galatasaray ailesi çok büyüktür. Hepimiz bu ailenin mensuplarıyız ve ayrımız gayrımız hiçbir zaman olmadı. Ne kadar çalışılırsa çalışılsın, bundan sonra da olmayacak" dedi.

Yemeğe yönetim kurulu üyeleri Celal Gürcan, Ali Gürsoy, Işın Çelebi ile Engin Akçakoca'nın katılmadığı kaydedildi.

(İY-İY-OK-S)

Kaynak: İHA