Galatasaray Taratarları, Hakkari'yi Karnaval Yerine Çevirdi

Süper Lig'deki Derbide Galatasaray'ın Fenerbahçeyi 1 -0 Yenmesinin Ardından Hakkari Caddeleri Karnaval Yerine Döndü. Galatasaray Taraftarları Kol Kola Kürtçe Şarkılar Söyleyerek Halay Çekti.

Galatasaray Taratarları, Hakkari'yi Karnaval Yerine Çevirdi

Süper Lig'deki derbide Galatasaray'ın Fenerbahçeyi 1-0 yenmesinin ardından Hakkari Caddeleri karnaval yerine döndü. Galatasaray taraftarları kol kola Kürtçe şarkılar söyleyerek halay çekti.

Özellikle son zamanlarda terör ve operasyonlarla gündeme gelen Hakkari, Galatasaray-Fenerbahçe Süper Lig maçı sonrasında karnaval yerine döndü. Son izinsiz Nevruz kutlamaları esnasında savaş alanına dönen Hakkari cadde ve sokakları bu defa Galatasaray taraftarlarının sevgi gösterisine şahitlik etti. Türkiye Süper Ligi Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde Galatasaray'ın 1-0'lık galibiyeti Hakkarili taraftarları sokaklara döktü. Yüzlerce taraftar, onlarca araçile Hakkari'nin cadde ve sokaklaraında sevgi gösterisi yaptı. Araçlara sığmayan taraftarlar, ölümü hiçe sayarak araçlara asıldı. Çocuklar üstlerini çıkararak sevgi sösterisinde bulundu. İstiklal Meydanı'nda toplanan taraftarlar, Kürtçe şarkılar söyleyerek halay çekti. Bu arada kameraları gören bazı taraftarlar, Galatasaray'ın ne İngiliz ne de İspanyol takımları olmadığını, ve şampiyon olacaklarını haykırdı.