Galatasaray Taraftarları Diyarbakır'da Şampiyonluğu Kutladı

Galatasaray Taraftarları Diyarbakır'da Şampiyonluğu Kutladı

Galatasaray'ın Turkcell Süper Ligi'nde Son Maçını Kazanarak Şampiyonluğunu İlan Etmesinin Ardından Sokağa Çıkan Sarı -Kırmızılı Taraftarlar, Türkiye'nin Her Yerinde Olduğu Gibi Diyarbakır'da Şampiyonluğu Doyasıya Kutladı.

Galatasaray Taraftarları Diyarbakır'da Şampiyonluğu Kutladı

Galatasaray'ın Turkcell Süper Ligi'nde son maçını kazanarak şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından sokağa çıkan sarı-kırmızılı taraftarlar, Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi Diyarbakır'da şampiyonluğu doyasıya kutladı.

Turkcell Süper Ligi 2007-2008 sezonunda Galatasaray'ın şampiyon olması ülkenin dört bir yanında olduğu gibi Diyarbakır'da büyük coşkuyla kutlandı. Maçın bitiş düdüğüyle dışarı fırlayan Galatasaray tarafları şehrin merkezi konumundaki Ofis Semti'ne akın etti. Sarı-kırmızılı taraftarların kimisi yaya kimisi ise, süslediği arabasıyla şampiyonluk kutlamalarına katıldı.

Diyarbakır'da kutlamaların merkezi konumundaki Ofis Semti Sanat Sokağı'nın girişi ana-baba gününe döndü. Galatasaray tarafları yaktıkları meşale ve davul eşliğinde şampiyonluğu doyasıya kutladı. Bazı Sarı-kırmızılı taraftarlarda süslediği arabalarıyla şampiyonluk turu atarak kutlamalara katıldı.