Galatasaray Taraftarından Maça Büyük İlgi

Galatasaray Taraftarından Maça Büyük İlgi

Galatasaray Teknik Direktörü Feldkamp, UEFA Kupası'nda Oynanılan Fc Sion Karşılaşmasında, Geçtiğimiz Hafta Ligde Yapılan Konyaspor Karşılaşmasının 11'inde Sadece 1 Oyuncu Değişikliği Yaptı.

Galatasaray Taraftarından Maça Büyük İlgi

Galatasaray Teknik Direktörü Feldkamp, UEFA Kupası'nda oynanılan FC Sion karşılaşmasında, geçtiğimiz hafta ligde yapılan Konyaspor karşılaşmasının 11'inde sadece 1 oyuncu değişikliği yaptı.

Konyaspor'u 6-0 mağlup eden takımdan sadece Barış'ı çıkaran Feldkamp, bu oyuncunun yerine Hasan Şaş'ı oynattı.

FC Sion ile Galatasaray arasında oynanan karşılaşmanın UEFA tarafından riskli maç olarak ilan edilmesi nedeniyle, İsviçreli emniyet yetkilileri özel önlemler aldılar. Şehir merkezinde bu karşılaşma için özel kuvvetler devriye gezerken, adeta kuş uçurtulmadı.

Taraftarlar, maça girerken özellikle tepeden tırnağa aranırken, üzerinde yabancı maddeler toplandı.

Galatasaraylı taraftarlar karşılaşmaya büyük ilgi gösterirken, Avrupa'nın çeşitli kentlerinden gelen çok sayıda taraftar, Cenevre Stadı'nı adeta Ali Sami Yen'e çevirdiler.

Galatasaray'da sakatlıkları bulunan Arda, Sabri ve Okan ile statü gereği oynamayan Hakan Balta'nın yanı sıra, Mehmet Güven, Fırat ve Özgürcan da FC Sion maçında yer almadı.

Avrupa kupalarında bugüne kadar 199 kez maça çıkan Galatasaray, FC Sion karşılaşmasıyla birlikte 2. dalyasını yapmış oldu.