Galatasaray, Slaven Maçına Hazır

Galatasaray, Yarın Deplasmanda Hırvatistan'ın Slaven Koprivnica Takımıyla Oynayacağı UEFA Kupası 2. Ön Eleme Turu İlk Maçının Hazırlıklarını, Maçın Oynanacağı Gradski Stadı'nda Yaptığı Antrenmanla Tamamladı.

Galatasaray, Slaven Maçına Hazır

Galatasaray, yarın deplasmanda Hırvatistan'ın Slaven Koprivnica takımıyla oynayacağı UEFA Kupası 2. ön eleme turu ilk maçının hazırlıklarını, maçın oynanacağı Gradski Stadı'nda yaptığı antrenmanla tamamladı.

Teknik Direktör Karl Heinz Feldkamp, antrenman sonrası düzenlediği basın toplantısında, Lincoln ve Linderoth'un sakatlıkları nedeniyle yarınki maçta oynamayacak olmasının oyun düzenlerini etkilemeyeceğini belirterek, "Rakibimizi küçümsemiyoruz. Rakip takımın stat kapasitesinin az olması beni pek fazla ilgilendirmiyor. Zaten son maçımızı da seyircisiz oynamıştık. Stadın zemininin mükemmel olduğunu söyleyebilirim. Yarın iyi bir skorla buradan ayrılmak istiyoruz. Gol yemeden bir galibiyet almak istiyoruz.

Yarın gol yememe düşüncesiyle sahaya çıkacağız. Ancak tamamen defansı düşünmeyeceğiz" dedi.

Geçmişte alınan başarıların ve başarısızlıkların kendilerine fayda sağlamadığını, şu anda sadece yarınki maça konsantre olduklarını belirten Feldkamp, "Şu anda tamamen içinde bulunduğumuz şartları değerlendiriyoruz. Şu an sadece yarınki maçı düşünüyoruz. Genç bir takımımız var. Bu takımla da mümkün olduğunca az hata yaparak ilerlemeye çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.

(İY-İY-OK-S)