Galatasaray, Milli Futbolcularına Kavuştu

Galatasaray, Milli Takım Kamplarının Ardından İzin Kullanan Milli Futbolcuları ve Yeni Transferi Harry Kewel'e Kavuştu. Bugün Öğleden Sonra Dusseldorf'a Gelen Bu Futbolcular, Akşam Saatlerinde Yapılan Antrenmana Katıldı.

Galatasaray, Milli Futbolcularına Kavuştu

Galatasaray, Milli Takım kamplarının ardından izin kullanan milli futbolcuları ve yeni transferi Harry Kewel'e kavuştu. Bugün öğleden sonra Dusseldorf'a gelen bu futbolcular, akşam saatlerinde yapılan antrenmana katıldı.

Futbolcular, takımın kamp yaptığı otelden taraftarların alkışları arasında antrenman sahasına geldi. Teknik Direktör Michael Skibbe, antrenman başlamadan önce futbolcuları ile kısa süreli bir toplantı yaptı. Konuşmanın ardından milli futbolcular takımdan ayrı düz koşu yaptı. Sakatlıkları bulunan Hasan Şaş, Servet Çetin ve Emre Güngör de takımdan ayrı çalıştı. Diğer futbolcular ise dar alanda taktik ağırlıklı bir antrenman gerçekleştirdi.

GURBETÇİLER, YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

Galatasaray'ın antrenman sahasına gelen gurbetçiler, antrenmanı izlerken yeterli güvenlik alınmadığı için zor anlar yaşandı. Sarı-kırmızılı kulubün yetkilileri taraftarları sahanın kenarına çıkarmakta zorlandıkları görüldü. Antrenmanın bitimiyle birlikte gurbetçiler, futbolculardan imza alabilmek ve fotoğraf alabilmek için birbirleri ile adeta yarıştılar. Yönetim, teknik heyet ve futbolcular, taraftarların yoğun ilgisinden rahatsız oldukları gözlendi ve Alman çalıştırıcın, antrenmanları taraftarlara kapatacağı ifade edildi. Yine Skibbe'nin antrenman sahasının değiştirilmesini istediği belirtildi.

Sarı-kırmızılılar, yarın akşam Almanya'nın amatör küme takımlarından VFB Homberg takımı ile bir hazırlık maçı oynayacak.