Galatasaray, Kupadaki Gençlerbirliği Maçına Hazır

Fortis Türkiye Kupası Yarı Final Rövanş Maçında Yarın Akşam Kendi Sahasında Gençlerbirliği ile Karşılaşacak Galatasaray, Bu Maçın Hazırlıklarını Tamamladı.

Galatasaray, Kupadaki Gençlerbirliği Maçına Hazır

Fortis Türkiye Kupası yarı final rövanş maçında yarın akşam kendi sahasında Gençlerbirliği ile karşılaşacak Galatasaray, bu maçın hazırlıklarını tamamladı.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde, antrenörler Cevat Güler, Burak Dilmen ve Nezih Ali Boloğlu yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda Sarı-kırmızılı futbolcular, ısınma hareketlerinin ardından gruplar halinde teknik ve taktik çalışmalar yaptı. Bu arada, antrenmanın son bölümünde, bir pozisyon sırasında omzunun üstüne düşen Ümit Karan'ın boynunda spazm oluştu. Bu futbolcunun tedavisine hemen başlandı.

Sarı-kırmızılılar'da Servet, Orkun ve Song'un tedavilerine tesislerde devam edilirken; bu futbolcular, tedavilerinin ardından fizyoterapistler eşliğinde salonda ve sahada özel çalışmalar yaptı. Sağ uyluk ön alt adalesinde rahatsızlığı bulunan Mehmet Topal ise rejenerasyon çalışmasının ardından tedavi gördü.

Galatasaray'da Servet ve Ümit Karan'ın, yarınki Gençlerbirliği maçında oynayıp oynamayacağının, karşılaşma saatinde belli olacağı bildirildi.

Öte yandan, Sarı-kırmızılılar'da Serkan Çalık, geçirdiği ameliyat sonrasında Acıbadem Hastanesi'nden taburcu edildi. Serkan'ın ameliyat sonrası rehabilitasyon çalışmalarına da bugün Metin Oktay Tesisleri Sağlık Merkezi'nde başlandı.

(KÇ-KÇ-S)

Kaynak: İHA