Galatasaray Kulübü Yönetiminden Şampiyon Sporcularına Yemek

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu, Avrupa Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğunu Kazanan Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı İçin Bir Yemek Düzenledi.

Galatasaray Kulübü Yönetiminden Şampiyon Sporcularına Yemek

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu, Avrupa Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunu kazanan tekerlekli sandalye basketbol takımı için bir yemek düzenledi.

Kuruçeşme'deki Galatasaray Adası'nda gerçekleştirilen yemeğe Kulüp Başkanı Adnan Polat, yönetim kurulu üyeleri, tekerlekli sandalye basketbol takımı antrenörü ve sporcuları katıldı. Yemekte öncesi bir konuşma yapan Başkan Polat, başkanlığı dönemindeki ilk kupayı kazandıklarını belirterek, "Hedef kıtalararası şampiyonluk. Türkiye'nin kıtalararası şampiyonluğu henüz yok. Yükünüz daha da ağırlaştı. Türkiye'de bir ilki gerçekleştirip kıtalararası şampiyon olarak dönmenizi istiyorum. O zaman onbinlerce insan sizi havalimanında karşılar, daha iyi anlar" diye konuştu.

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun Fenerbahçe maçındaki olaylar nedeniyle saha kapatma cezası vermediğinin, para cezası verdiğinin hatırlatılması üzerine Polat, "PFDK'nın verdiği karara saygı duyuyorum" dedi.

(AC-OK-S)