Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Toplantısı

Galatasaray'da Florya Metin Oktay Tesisleri'nde Yapılan ve Yaklaşık 6 Saat Süren Haftalık Olağan Yönetim Kurulu Toplantısında, Fenerbahçe Maçında Yaşanan Olayların Görüşüldüğü Açıklandı.

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Toplantısı

Galatasaray'da Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yapılan ve yaklaşık 6 saat süren haftalık olağan yönetim kurulu toplantısında, Fenerbahçe maçında yaşanan olayların görüşüldüğü açıklandı.

Toplantının ardından basın mensuplarına açıklamada bulunan Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Polat, toplantıda Galatasaray-Fenerbahçe maçında yaşanan olayları konuştuklarını belirterek, ''Maç öncesinde ve maçta yaşanan olayların nedenleriyle ilgili tespitler yaptık ve alınacak geniş çaplı önlemleri görüştük. Ayrıntıları yarın başkanımız, basın toplantısında aktaracak'' dedi. Yönetim kurulunda istifaların gündeme gelip gelmediği konusunda bir soru üzerine Polat, ''Yönetim kurulu olarak, tamamen

Özhan Canaydın başkanlığında tek vücut olarak çalışmaya devam ediyoruz. Böyle birşey söz konusu değil'' açıklamasını yaptı.

Eski başkanlardan Faruk Süren'in babası Fuat Süren'in cenaze namazı öncesinde Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Ali Koç ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'in babası Erdoğan Demirören ile yaptığı görüşmenin sorulması üzerine ise Polat, ''Biz, yönetime geldiğimizden beri söylüyoruz. Türk futbolunun önündeki sorunlar aşılmak isteniyorsa, büyük kulüpler birlikte çalışmalı. Bu konuda adımlar atılmalı'' şeklinde konuştu.

(MFS-MFS-OK-S)

Kaynak: İHA