Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak: Allah, Trump'ı Kahretsin

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, artan döviz kurları nedeniyle ABD Başkanı Donald Trump'a isyan etti.

Abdurrahim Albayrak, CNN Türk'te yayınlanan programda transfer açıklamalarında bulundu. Albayrak, ABD Başkanı Trump yüzünden döviz kurunun yükseldiğini ve oyuncu almalarının zorlaştığını belirtti.

Albayrak'ın açıklamaları şöyle:

"TRUMP BİZİ MAHVETTİ"

"Amerika'da bir adam var ya... Allah onu kahretsin, bizi mahvetti. Trump'tan bahsediyorum. Allah'ın cezası bizi mahvetti. Uçak indirdim lafları yok. Ne uçak indirebilirsiniz ne de kaldırabilirsiniz çünkü borcumuz bir günde yüzde 25 çoğaldı."

"KULÜPLER ALMAYA YANAŞMIYOR"

"Bütün kulüpler oyuncu satmak için çaba sarfedecek. Kolay satamıyoruz. Zamanında çok büyük paralar verilmiş. Satmaya kalktığımızda, vereceğimiz kulüpler bu paraların verilmesine yanaşmıyor. Böyle olunca da oyuncuyu elden çıkaramıyorsunuz. İnşallah bütün kulüpler bu sıkıntıdan kurtulur."

"BİR LİRA VERECEK FAZLA PARAMIZ YOK"

"İsim veremem ama başkan, yönetim ve hocayla beraber çok titiz bir çalışma içerisindeyiz. Artık cicim ayları geçti. Hesabımızı çok iyi yapacağız. Bir lira fazla verecek paramız yok. Sabahtan akşama kadar futbolcuların maçlarını izliyoruz. Bakmadan, etmeden oyuncu alma dönemi geçmiştir. Bu, bütün kulüpler için geçerlidir."

YORUMLAR (8)

  • ANTİN KONTİN:
    yonetim hatalarinizi trumpa yukleyin oh ne guzel bu annasmalari bizim bakkal cevdetmi yapti futbolcularla sizde varsiniz isin icinde Abdurrahim bey sizde yillarca yoneticilik yaptiniz gs da. . . . . . .
  • APDURRAHİM:
    Albayrak'ta büyük lider olabilir :)) oda devlet büyüklerimiz gibi kınamaktan öteye göremediğimden :)))
  • ++++++++++++++:
    BOŞ BELEŞ KONUŞMAYI BIRAKINDA ESKİ YÖNETİMLER YAPTIGINIZ BORCU ÖDEYİN ALLAH BU BORCU YAPIPTA ÖDEMEYENLERİ KAHRETSİN
Tüm 8 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.