Galatasaray'ın Şampiyonluk Balosu Yapıldı

Galatasaray'ın Şampiyonluk Balosu Yapıldı

Galatasaray, 16. şampiyonluğunu Çırağan Sarayı'nda düzenlediği baloyla kutladı.

Galatasaray'ın Şampiyonluk Balosu Yapıldı

Galatasaray, 16. şampiyonluğunu Çırağan Sarayı'nda düzenlediği baloyla kutladı.

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, İstanbul Valisi Muammer Güler, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Kadir Topbaş, İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay, TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar'ın da aralarında olduğu yaklaşık 900 kişinin katıldığı baloya, Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı ve Futbol Şubesi Sorumlusu Adnan Polat'ın açıklamaları damga vurdu.

Adnan Polat, 8 futbolcuyla ilgilendiklerini ve bunlardan 2'sini transfer etmek istediklerini belirterek, ''Biraz yavaş olacak ama bizim daha en az 1 ay zamanımız var. Transfer için acele etmiyoruz'' dedi.

Polat, Okan Buruk'u 16 yaşındayken kendisinin profesyonel yaptığını hatırlatarak, ''Okan'ı kadromuzda görmek istiyorum'' dedi.

Real Madrid'in Danimarkalı oyuncusu Grevesen ile hala ilgilendiklerini belirten Polat'ın, ''Transferine pek ihtimal vermiyorum'' demesi dikkat çekti.

Polat, Portekizli Maniche ile de ilgilendiklerini vurgulayarak, ''Bu oyuncu çok iyi oynamaya başladı. Portekiz de Dünya Kupası'nda yoluna devam ediyor. Bu bize dezavantaj oldu'' diye konuştu.

Adnan Polat, Çek futbolcu Marek Heinz'ı kesinlikle göndermek istediklerini açıkladı.

Polat, Brezilyalı Ze Roberto'nun da ilgilendikleri futbolculardan biri olduğunu sözlerine ekledi.

Balonun evsahipliğini yapan ve tüm konukları tek tek kapıda karşılayan Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, gelecek sezon da şampiyonluğun en büyük adayı oldukları iddiasında bulundu.

Baloya, davet edilen Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören katılmazken, Beşiktaş Kulübü'nden genel sekreter Kenan Öner, siyah-beyazlı kulübü temsil etti.