Haberler » Spor » Haber

PAOK, Galatasaray'ın Taksitlerini Ödememesi Durumda FIFA'ya Gidecek

Galatasaray'ın 3.5 milyon Euro bonservis bedeliyle kadrosuna kattığı Garry Rodrigues için eski kulübü PAOK, FIFA'ya gitme kararı aldı. Sebep ise Galatasaray'ın taksitleri ödememesi.

PAOK, Galatasaray'ın Taksitlerini Ödememesi Durumda FIFA'ya Gidecek

Galatasaray'ın ilk etapta 1.5 milyon Euro ödeme yaptığı Garry Rodrigues transferinde sarı kırmızılı yönetim taksitleri ödeme konusunda sıkıntı yaşıyor.

FIFA'YA GİDECEKLER

Yunan basınında geçen haberlere göre; Galatasaray'ın bu transferin ikinci taksidinde 1 milyon Euro ödeyeceği belirtildi. Bunun yanı sıra PAOK, 20 Nisan Perşembe'yi de 3. taksit zamanı olarak belirledi. 3. taksitte 500 bin Euro ödemek zorunda olan Galatasaray'ın eğer 20 Mart'a kadar ödeme yapamaması halinde PAOK'un FIFA'ya gideceği öne sürüldü.

Galatasaray'dan henüz bir yanıt alamayan PAOK'un 20 Mart'a kadar bekleyeceği eğer sessizlik devam ederse konuyu FIFA'ya taşıyacağı kaydedildi.

Trabzonspor maçında Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor'un kararıyla mücadeleye ikinci yarıda dahil olan Garry Rodrigues, maç sonunda basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

'İYİ BİR TAKIM İZLETEMEDİK'

Garry Rodrigues açıklamasında, "Bugün kötü günümüzdeydik. İyi bir takım izletemedik, kötü oynadık ve bunun sonucunda da mağlubiyet geldi. Devam etmekten, mücadele etmekten başka çaremiz yok. Maç maç düşünmek zorundayız. " diye konuştu.