Galatasaray, Hollanda Kampındaki Çalışmalarını Sürdürüyor

Galatasaray, Hollanda Kampındaki Çalışmalarını, Bugün Sabah Saatlerinde Yaptığı Antrenmanla Sürdürdü.

Galatasaray, Hollanda Kampındaki Çalışmalarını Sürdürüyor

Galatasaray, Hollanda kampındaki çalışmalarını, bugün sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik direktör Eric Gerets yönetiminde gerçekleştirilen idmana, sakatlığı süren kaleci Aykut, yeni doğan oğlunu görmek için Miami`ye giden Mondragon ve tedavisine kampta devam edilen Hasan Kabze katılmadı.

Isınma koşusunun ardından kontrol - pas çalışması yapan futbolcular, antrenmanın ikinci bölümünde, 50x50 metrelik alanda yedişer kişilik üç takım halinde top kapma çalışması yaptılar. Yüksek tempoda, oyuncularından pas koordinasyonunda yüksek verim isteyen teknik direktör Eric Gerets, oyuncularına sık sık uyarılarda bulundu.
Antrenmanın son bölümünde, 45 dakika süren çift kale yarım sahada, Fevzi`nin koruduğu kale ve iki minyatür kalede gerçekleşti. Sıcak havada yüksek tempoda ter döken futbolcular, üç takım halinde, bir takımın aktif dinlenme yaptığı çift kalede, zorlu bir antrenman gerçekleştirdiler.

Ümit Karan ve Yalçın Ayhan, kondisyon uzmanı Cevat Güler eşliğinde çalışmalarını sürdürürken Ergün, düz koşuyla antrenmanı tamamladı. Sağ ayağı su toplayan Ayhan Akman, topla yapılan çalışmayı yarıda bıraktı ve düz koşuyla antrenmanı tamamladı.

Antrenmanı, Futbol AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin, Sportif Direktör Mustafa Turgun ile 50 kadar taraftar da izledi.

Kaynak: DHA