Galatasaray Gaziantepspor Maçına Hazır

Galatasaray Gaziantepspor Maçına Hazır

Galatasaray, Turkcell Süper Lig'de Yarın Gaziantepspor ile Yapacağı Maçın Hazırlıklarını Gerçekleştirdiği Antrenmanla Tamamladı.

Galatasaray Gaziantepspor Maçına Hazır

Galatasaray, Turkcell Süper Lig'de yarın Gaziantepspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını gerçekleştirdiği antrenmanla tamamladı.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde, teknik direktör Karl Heinz Feldkamp yönetiminde basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanda, sarı-kırmızılı oyuncuların taktik ağırlıklı bir çalışma yaptıkları bildirildi.

Sakatlıkları düzelen Lincoln, Song, Sabri, Mehmet Topal ve Servet'in tedavilerinin ardından antrenmanın tamamında takımla birlikte Orkun'un ise takımdan ayrı çalıştığı ifade edildi.

Sol üst baldırında sakatlığı bulunan Arda'nın tedavisine bugün iki seansla devam edildiği, durumunda iyileşme olduğu belirtilen futbolcuya, sağlık ekibi eşliğinde salon ve sahada takımdan ayrı, özel bir çalışma programı uygulandığı vurgulandı.

Ameliyat sonrasında kaydettiği aşamanın takibi amacıyla bugün Bakırköy Acıbadem Hastanesi'nde ayrıntılı tetkikleri yapılan Linderoth'un, tedavisinden sonra fizyoterapistler eşliğinde salon ve sahada özel bir antrenman yaptığı kaydedildi.

Gaziantepspor maçı hazırlıklarını tamamlayan sarı-kırmızılı takım, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde kampa girdi.

Kaynak: AA