Galatasaray'da Renkler Belli Oldu

Galatasaray'da Renkler Belli Oldu

08.01.2018 19:21 | Son Güncelleme: 08.01.2018 19:21

Galatasaray'da renkler belli olduÖzbek için 'kırmızı', Cengiz için 'sarı' pusula kullanılacakMUSTAFA AKIN İSTANBUL, (DHA)Galatasaray'da Olağanüstü Seçimli Genel Kurul öncesi başkan adayları renk seçimini yaptı.

Galatasaray'da renkler belli oldu

Özbek için 'kırmızı', Cengiz için 'sarı' pusula kullanılacak

MUSTAFA AKIN İSTANBUL, (DHA)

Galatasaray'da Olağanüstü Seçimli Genel Kurul öncesi başkan adayları renk seçimini yaptı. Dursun Özbek için kırmızı Mustafa Cengiz için ise sarı pusula kullanılacak.

Galatasaray'da 13-20 Ocak 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu çerçevesinde başkan adaylarının kullanacakları oy pusulalarının renk seçimi Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadı'nda gerçekleştirildi.

Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar'ın yönettiği oy pusulası renk seçimine başkan adaylarından Dursun Özbek'in yerine Sicil Kurulu Listesi'nde yer alan Nihal Özfırat, Mustafa Cengiz'in yerine ise Celal Açar katılım gösterdi.

Yapılan renk seçimine göre başkan adaylarından Dursun Özbek için kırmızı, Mustafa Cengiz için ise sarı oy pusulası kullanılacak.

Dursun Özbek'in listesi Özkan Olcay, Osman Kocaman, Nasuhi Sezgin, Mehmet Dedeoğlu, Can Topsakal, Ahmet Cebeci, İsmail Sarıkaya, H.Murat Atay, Ural Aküzüm, Ali Yüce

Mustafa Cengiz'in listesi Celal Açar, Ahmet Sabri Şenkal, Acar Baltaş, Nejat Güney, Okan Böke, Adil Araboğlu, Emre Erdoğan, Cenk Soyer, Hacı Hüseyin Toprak, Ahmet Ünal Çeviköz

Galatasaray'da Renkler Belli Oldu
Galatasaray'da Renkler Belli Oldu
Galatasaray'da Renkler Belli Oldu
Galatasaray'da Renkler Belli Oldu

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Manşet

Haberler

Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Galatasaray'da Renkler Belli Oldu - Haber
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.9.2020 09:59:50. #1.14#
title