Galatasaray'da 2. Feldkamp Dönemi

Galatasaray'da 2. Feldkamp Dönemi

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, Erik Gerets'den Boşalan Teknik Direktörlük Görevine Alman Çalıştırıcı Karl Heinz Feldkamp'ın Getirildiğini Açıkladı.

Galatasaray'da 2. Feldkamp Dönemi
04.06.2007 21:53 | Son Güncelleme: 04.06.2007 21:53

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, Erik Gerets'den boşalan teknik direktörlük görevine Alman çalıştırıcı Karl Heinz Feldkamp'ın getirildiğini açıkladı.

Başkan Canaydın, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde, Feldkamp'ın da katıldığı ve 3 saat süren yönetim kurulu toplantısının ardından, futbol şubesi sorumlusu Adnan Polat ile birlikte basın açıklaması yaptı. Başkan Özhan Canaydın, Feldkamp ile sohbet ettiklerini belirterek, ''Eski hocamızla eskilerden konuşup bugünlere geldik, inşallah yeni dönemde hocamız Feldkamp'tır. Kendisi yarın basın toplantısıyla açıklamalarda bulunacaktır. Hayırlı olsun camiamıza'' dedi.

Başkan Canaydın, toplantıda çok sayıda yöneticinin olmamasının hatırlatılması üzerine, ''Böyle bir şey yok, toplantı için son dakikada yurt dışından gelenler yetişti, burada olanların ağırlığı geldi'' diye konuştu.

Galatasaray Kulübü 2. Başkanı Semih Haznedaroğlu, toplantı çıkışında yaptığı açıklamada, Feldkamp'ı çok sağlam ve dinç gördüğünü belirterek, Alman çalıştırıcının kendisini ikna ettiğini söyledi.

Haznedaroğlu, Feldkamp ile anlaşmanın yapıldığını da dile getirirken, yardımcılarından birinin Ahmet Akcan olacağını söyledi.

Toplantıya Şükrü Ergün, Celal Gürcan, Ali Gürsoy, Engin Akçakoca, Cengiz Özyalçın, Atilla Kınay ve Fatih Gökşen katılmadı.

Toplantıda Özhan Canaydın, Adnan Polat, Semih Haznedaroğlu, Ahmet Dedehayır, Işın Çelebi, Vedat İrdelp, Tunca Hazinadaroğlu ve Şükrü Ergün hazır bulundu.

Son Dakika Haberleri - Son Dakika Haber - Güncel Haberler

Kaynak: AA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title