Galatasaray'da 17. Şampiyonluk Balosu

Turkcell Süper Lig'de 2007-2008 Sezonunu Şampiyon Olarak Tamamlayan Galatasaray'da 17. Şampiyonluk Topkapı Sarayı'nda Gerçekleştirilen Baloyla Kutlandı.

Galatasaray'da 17. Şampiyonluk Balosu

Turkcell Süper Lig'de 2007-2008 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray'da 17. şampiyonluk Topkapı Sarayı'nda gerçekleştirilen baloyla kutlandı.

Topkapı Sarayı'nda gerçekleştirilen ve 750 davetlinin katıldığı 17. Şampiyonluk Balosu'na Galatasaray yönetimi, teknik heyet, futbolcular ve sarı-kırmızılı camianın önde gelen isimleriyle birlikte İstanbul Valisi Muammer Güler, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Gençlik Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay ile davetliler katıldı. Organizasyonun düzenlendiği Topkapı Sarayı iç avlusuna basın alınmazken, giriş avlusunda medya mensuplarına, röportaj yapmak ve görüntü almak için bir alan oluşturuldu.

Topkapı Sarayı'nın giriş avlusunda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, yeni sezon çalışmalarına henüz katılmayan Brezilyalı futbolcu Lincoln için gerekenin yapılacağını söyledi.

Kulüp ikinci Başkanı Mehmet Helvacı da, transfer çalışmalarına değinerek, "'Faydalı olduğunu düşündüğümüz her oyuncuyla ilgilenebiliriz. Bizim bir kaleci, bir stoper ve bir de santrfor ihtiyacımız var. Alternatifler için de genç oyuncularla ilgileniyoruz'' diye konuştu.

Helvacı, Seyrantepe Projesi ile ilgili olarak ise yüklenici firmanın sahibi Eren Talu'nun, TOKİ'ye zamanında bitireceği taahhüdünü verdiğini ifade ederek, ''Bu, TOKİ ile yüklenici firma arasındaki bir durum. Biz de çalışmaların hızlandırılması için çalışıyoruz'' şeklinde konuştu.

Teknik direktör Michael Skibbe ise, hedeflerinin yeni sezonda da ligde şampiyon olmak ve Şampiyonlar Ligi'ne katılmak olduğunu kaydederek, Lincoln'ün yarın İstanbul'da olacağını söyledi.

Sarı-kırmızılı futbolcu Uğur Uçar da, yeni sezonda hedeflerinin şampiyonluk ve Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olmak olduğunu belirtti.

Öte yandan, Şampiyonluk Balosu'nda Adidas'ın yeni sezon için Galatasaray'a hazırladığı formaların tanıtımı da gerçekleştirildi.

(MFS-ÖZ-S)

Kaynak: İHA