Galatasaray Camiası Yeni Stadı Kokteylle Kutladı

Galatasaray Kulübü, Aslantepe Ali Sami Yen Spor Kompleksi'nin Temelinin Atılmasını, Üyeleriyle Birlikte Kokteylle Kutladı.

Galatasaray Camiası Yeni Stadı Kokteylle Kutladı

Galatasaray Kulübü, Aslantepe Ali Sami Yen Spor Kompleksi'nin temelinin atılmasını, üyeleriyle birlikte kokteylle kutladı.

Maslak Sharaton Otel'de gerçekleştirilen kokteyle, Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda kulüp üyesi katıldı. Gecede Özhan Canaydın, herşeyleriyle mücadele ettikleri bir işte sona geldiklerini ve temeli attıklarını belirterek, ''Galatasaray camiasına kutlu olsun. Sizlere güzel haberler verdim, ama bu haber güzellerin en güzeli'' dedi.

Gerçekleştirilen temel atma töreninde yer alan devlet erkanının kendisine yönelik övgü dolu sözlerini davetlilerle paylaşan Canaydın, ''Devlet yöneticilerinin Galatasaray Kulübü Başkanı'na gösterdiği saygıyı, bugüne kadar hiçbir kişi, hiç kimse görmemiştir. Başkanınızla iftihar edebilirsiniz. Ben çok gururlandım'' diye konuştu. Canaydın ayrıca, Eren Talu'nun, verilen süreden daha önce bu stadı bitireceğine inandığını ifade etti.

(ERS-MFS-OK-S)