Galatasaray Camiası, Gsyiad'ın 'Sezona Merhaba' Partisinde Buluştu

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (Gsyiad), Geleneksel Olarak Düzenlediği "Sezona Merhaba" Partisinde Sarı-kırmızılı Camiayı Biraraya Getirdi.

Galatasaray Camiası, Gsyiad'ın 'Sezona Merhaba' Partisinde Buluştu

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (GSYİAD), geleneksel olarak düzenlediği "Sezona Merhaba" partisinde Sarı-kırmızılı camiayı biraraya getirdi.

Galatasaray Adası'nda gerçekleştirilen partiye, Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın'ın yanısıra Başkan Yardımcısı Adnan Polat, eski başkanlardan Ali Tanrıyar, yönetim kurulu üyeleri, 1905 GSYİAD Başkanı Salman Kadıoğlu, Galatasaray A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, dernek üyeleri, Sarı-kırmızılı futbolcular Okan, Orkun, Serkan ve çok sayıda davetli katıldı.

Gecede gerçekleştirilen plaket töreni öncesinde bir konuşma yapan Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, Sarı-kırmızılı kulübe tüm üyelerin katkıda bulunması gerektiğini belirterek, "Galatasaraylıların kulüplerine sahip çıkması gerekiyor. Galatasaraylılar olarak taşın altına ellerimizi müştereken sokuyoruz. Bugün de 1905 GSYİAD üyelerinden Fazlı Yıldırım, GS TV'nin Florya stüdyosunun açılmasına büyük katkı sağladı. Kendisine ve bu tür katkılar sağlayan herkese teşekkür ederiz" dedi.

Sonrasında gerçekleştirilen plaket töreninde, 1905 GSYİAD üyelerinden Fazlı Yıldırım plaketini Başkan Canaydın'ın elinden alırken, başkan yardımcısı Adnan Polat ise derneğe yeni üye olanlara plaketlerini takdim etti. Gecenin sonunda ise plaket alanlar birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

(İK-KK-KK-S)