Galatasaray, Beşiktaş Maçı Hazırlıklarını Tamamladı

Galatasaray, Turkcell Süper Ligi'nde Yarın Oynayacağı Beşiktaş Karşılaşmasının Hazırlıklarını Yaptığı Son Antrenmanla Tamamladı. Teknik Direktör Eric Gerets Yönetiminde, Metin Oktay Tesisleri'nde Yap...

Galatasaray, Beşiktaş Maçı Hazırlıklarını Tamamladı

Galatasaray, Turkcell Süper Ligi`nde yarın oynayacağı Beşiktaş karşılaşmasının hazırlıklarını yaptığı son antrenmanla tamamladı.
Teknik direktör Eric Gerets yönetiminde, Metin Oktay Tesisleri`nde yapılan antrenmanın ilk bölümünde, ısınma koşusu ve esneklik çalışmaları yapıldı. Antrenmanın ana bölümünde önce teknik çalışmalar yapılırken, kaleciler kaleci antrenörü Nezih Ali Boloğlu eşliğinde ayrı çalıştılar. Daha sonra 11`er kişilik iki takıma ayrılan oyuncular tam sahada kalecilerin de katıldığı taktik bir çalışma yaptılar.
Sakatlıkları süren Orhan Ak ve Tolga Seyhan sağlık merkezinde yapılan tedavilerinin ardından kondisyoner Cevat Güler eşliğinde sahada özel bir çalışma yaptılar. Necati Ateş, Ergün Penbe ve Marcelo Carrusca`nın tedavileri sağlık merkezinde sürdürüldü. Boynu tutulan Hasan Şaş ise sağlık ekibi tarafından tedavi edildi. Galatasaray antrenmanın ardırdan Florya Metin Oktay Tesisleri`nde kampa girdi.