Galatasaray Başkanı Canaydın: "Tehdite Boyun Eğmem"

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın Ve Başkan Yardımcısı Adnan Polat Kıbrıs'taki Temaslarından Sonra Dün Geldikleri Atatürk Havalimanı'nda Okan Buruk Konusunda Aralarında Hiçbir Anlaşmazlık Olmadığını Söyledi.

Galatasaray Başkanı Canaydın:

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın ve Başkan Yardımcısı Adnan Polat Kıbrıs`taki temaslarından sonra dün geldikleri Atatürk Havalimanı`nda Okan Buruk konusunda aralarında hiçbir anlaşmazlık olmadığını söyledi.

Eski başkan Faruk Süren`in Okan Buruk`un transferinde Özhan Canaydın Adnan Polat`ın tehdidine boyun eğdi` şeklindeki açıklamalarını değerlendiren Özhan Canaydın ise hiçbir tehdide boyun eğmem ¨ dedi.

Adnan Polat ile birlikte KKTC`den İstanbul`a gelen Özhan Canaydın Atatürk Havalimanı`nda gazetecilerin sorularını yanıtladı. Kendisinin hiçbir tehdide boyun eğmeyeceğini belirten Canaydın ¨Sayın başkan öyle şeyler söylemez. Benim de tehditlere boyun eğmeyeceğimi gayet iyi bilir. İyi arkadaşımdır¨ dedi.

POLEMİK OLDU

Eski başkan Faruk Süren`in açıklamalarını değerlendiren Adnan Polat da Okan Buruk`un transferinden Özhan Canaydın` bastan beri bilgisinin olduğunu söyledi.
Yönetim Kurulunun aldığı karar doğrultusunda Okan Buruk`un transferinin gerçekleştiğinin altını çizen Polat ¨Yalnız kendisi 10 gündür tatilde olduğu için o sürede bu iş biraz polemik konusu oldu. Döndükten sonra da olayı açıkladı¨ diye konuştu.

Faruk Süren`in ¨Okan transfer olursa kulübün hiçbir etkinliğine katılmayacağım¨ dediğinin hatırlatılması üzerine Polat şu cevabı verdi:

¨ Galatasaray eski başkanı kongre üyesi biri. Kendi karalarını kendisi verir. Buna bir şey diyemem.¨

Kaynak: DHA