Galatasaray Almanya'da

Galatasaray, UEFA Kupası 3. turda Bayer 04 Leverkusen takımı ile oynayacağı maçın rövanşı için Almanya'nın Düsseldorf şehrine geldi.

Galatasaray Almanya'da

Galatasaray, UEFA Kupası 3. turda Bayer 04 Leverkusen takımı ile oynayacağı maçın rövanşı için Almanya'nın Düsseldorf şehrine geldi.

Alman rakibi Bayer 04 Leverkusen ile 21 Şubat Perşembe günü Bay Arena Stadında karşılaşacak olan Galatasaray Düsseldorf havaalanında küçük bir sıkıntı yaşadı. Galatasaray Ekibinden 6 kişinin vizesinin gece 00'da başlamasından dolayı erken giriş için vize işlemlerinin yapılmasından dolayı takım Düsseldorf havaalanında iki saate yakın bekledi. Bu geceyi Duesseldorf Nikko otelinde geçirecek olan Galatasaray takımının yarın başka bir otele yerleşeceği açıklandı.

Otel girişinde Cihan için özel açıklama yapan Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, "Önümüzde zor bir maç var. Şimdiye kadar hazırlıklarımız çok iyi geçti. Şu anda Almanya'da İstanbul'dan daha güzel bir hava var. Güzel bir maç olacağını ümit ediyorum" dedi.

Bu arada, Almanya'nın Köln şehrinde Türk-Alman Akadamisyenler Birliği Derneği (TDAB) tarafından açılan Özel Dialog Fen Lisesi öğrencileri ve okul yöneticilerinden Seyit Ahmet Tokmak Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp'a çiçek vererek okullarına davet ettiler.

Düsseldorf havaalanında 2 saatlik beklemeden sonra otele gelen Galatasaray takımı geceyi dinlenerek geçirecek.

Diğer yandan, yarın saat 14.30'da Bayer Leverkusen Teknik Direktörü Michael Skibbe, Bay Arena Stadında basın toplantısı düzenleyecek. Galatasaray takımı da Çarşamba günü maçın oynanacağı Bay Arena Stadında maç öncesi son antremanını yapacak. Antremanın bitiminde Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp basın toplantısı düzenleyecek.