Galatasaray açıkladı: Lincoln ile 4 yıllık anlaşma yapıldı

Galatasaray, uzun süredir çalışmalarını sürdürdüğü Brezilyalı yıldız Cassio de Sousa Soares'in (Lincoln) transferini tamamladı. Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, transferin akşam saatlerinde tamamlandığını belirterek. "Camiamıza hayırlı olsun.

Galatasaray açıkladı: Lincoln ile 4 yıllık anlaşma yapıldı

Galatasaray, uzun süredir çalışmalarını sürdürdüğü Brezilyalı yıldız Cassio de Sousa Soares'in (Lincoln) transferini tamamladı. Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, transferin akşam saatlerinde tamamlandığını belirterek. "Camiamıza hayırlı olsun. Avrupa'nın en güzel transferini yaptık. En iyi 10 numarayı transfer ettik. İnşallah güzel günler bizim olacak. Herkes gibi ben de heyecanlıyım." dedi.

Lincoln ile her konuda anlaştıklarını söyleyen Özhan Canaydın, oyuncuyla 4 senelik anlaşmaya vardıklarını açıkladı. Almanya'nın Schalke 04 takımından alınan Lincoln'ün sözleşme koşullarıyla ilgili olarak Galatasaray Kulübü'nün resmi internet sitesinde, "Galatasaray, geçtiğimiz sezon Schalke 04'te forma giyen Cassio de Souza Soares Lincoln ile 4 yıllık anlaşma sağlamıştır. Futbolcumuz Lincoln'un Türkiye'ye geliş tarihi ve imza töreni hakkındaki tüm detaylar daha sonra açıklanacaktır." denildi.