Galatasaray'a Turkcell'den 6 Milyon TL Ödeme Yapıldı

Turkcell İletişim Hizmetleri AŞ ile imzaladıkları 5 yıllık iş birliği anlaşmasının ardından Galatasaray'a 6 milyon TL ödeme yapıldı.

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar AŞ tarafından, Turkcell İletişim Hizmetleri AŞ ile 5 yıl süreliğine geçerli olmak üzere imzaladıkları iş birliği sözleşmesi ile ilgili olarak 6 milyon TL tutarında ödemenin, avans niteliğinde kendi şirket hesaplarına geçtiği belirtildi.

KAP'A AÇIKLAMA YAPILDI

Şirketin Kamuyu Aydınlatma Platformu'ndaki (KAP) yazısında, Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar AŞ ile Turkcell İletişim Hizmetleri AŞ arasında anlaşma imzalanmasına ilişkin açıklamada bulunuldu.

"AVANS NİTELİĞİNDE 6 MİLYON TL ÖDEME YAPILDI"

Yazıda, Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar AŞ'nin Turkcell İletişim Hizmetleri AŞ ile 5 yıl süreliğine geçerli olmak üzere imzaladıkları iş birliği sözleşmesi ile ilgili olarak 6 milyon TL tutarında ödemenin, avans niteliğinde kendi şirket hesaplarına geçtiği bildirildi.

YORUMLAR (5)

  • CİMKOYAR:
    Burda yorum yapan embesilliler, salyalılar başka takımı niye eleştirirmiyorlar?..Çünkü korkarlar..ne idüğü belirsiz bu kişiler, zekası düşük bu kişiler kendi takımına baksınlar..sahtekar ve düzenbaz kişilere bu gezegende yer yok..Cimbomun oteli yapıldı, basketbol salonu yapılıyor, kemerburgaz cennetinde cimboma yeni tesisler yapılıyor..Yaşasın Dursun özbek..Her şey kupa değil, tesis de önemli..Çatlayın ,patlayın insanaltı varlıklar..Dursun başkandan başka var mı bunları yapacak babayiğit...
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.